Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzu si koupit normalni verzi a hrát pirátskou? Nezmizí mi pak kloboučky? :D *jen sranda*
  • Najedenou mám chuť tu hry vyzkoušet, ale chci jen tu pirátskou verzi! *1*
  • Pan_Klobouk
    Na to, ze nemaji cas nic vysvetlovat... si nasli pomerne dost casu celou tuhle piratskou kauzu vysvetlit. A ty klobouky asi taky nebyly namalovany hned. ;)
  • Pche! Pirati maji jen same vyhody, tady specialni slusive piratske kloboucky, a slusni kupujici zase ostrouhaji! *3*
  • Ja bych to pí dobrem zkusil i na zlodeje, romy, tunelare, zkorumpovane politiky a podobne, treba by je to taky napravilo, nebo ne? Jo a hlavne bych to po dobrem zkusil s islsmskymi teroristy, proc trewtat obycejne cestujici v letadlech drakonickymi zakazy a kontrolou, ze. Budme vsichni slunickovi :-).
    • Whoossain
      Jako, že bys všem výše jmenovaným rozdal pirátský klobouky?
  • Zajímavý přístup. Napadá mě další věc, jak by mohli oslovit výrobci áčkových her. Kdyby předobjednané hry rozváželi ředitelé společností. To by bylo dobrý, kdybych si objednal Rage a přivezl mi ho sám John Riccitello.
    • Sucker: To bys musel říct Kotickovi.
      Cajk: To by v EA nastala demokracie. Před každým rozhodnutím by se musel poradit se zbytkem klonů. Jinak klonování jako takový není vůbec špatný nápad. Vyrobit takovejch 20 Carmacků. To by byl engine.
      • No nebo 20 Koticků nebo Riccitellů, to bys vážně chtěl? Myslím, že i jeden je moc na světový trh s hrami...... *1*
        • aspon by mohli vydat vsetky DLC v priebehu mesiaca :D
    • Cajk
      To si upad ne:)? Pár milionů lidí si objedná AAA hru a pak Riccitello se pude naklonovat.. Teda vy máte nápady takhle při pondělku..
    • To bych bral, objednal bych Black Ops a hned bych mu rekl, co si o tom myslim...
  • aby ne, kdyz je dnes international talk like a pirate day *7*
  • Jazz
    http://www.youtube.com/watch?v=MalBJuI9O5k *1*
  • Dalsi bod pro autory hry No Time To Explain (prvni maj za nazev jejich hry :D)
  • Proč mám teď nutkání, zkusit pirátskou verzi té hry.. *15* (jak jsem mohl napsat teť?! Shame on me!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit