Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Extaze je slabe slovo, Engine je vylepsenej z Fear/condemned? Pac to mi pripomina nejvice, zapl jsem to po pate, a skoncil po osme, nebo v pul osme, prijemne vystrasen, celkove se mi to moc libi s tou kamerou je to jak z beckoveho "found footage" ale hratelnost samozrejmne ackova, ( mrzi mne jen ze zadny boj a schovavani jenom) prece jenom branit aspon rucne by mohl , kdyz uz se kryt umi...) jinak super atmoska a i pri sledovani tv, zaroven co jsem paril jsem se solidne bal , kdybych nebyl unaveny ( tak bych mozna dal i na 5.1 sluchatkach to musi bejt jina kavicka *15* , ze zvyku sice hry , nehodnotim pred doparenim alke ted s klidem muzu rict ze za mne si to tech 9/10 urcite (aspon pro zatim zaslouzi) a u Amnesie nove , pocitam minimalne stimhle , ne li vic latku to nasadilo celkem vysokou. *3* Jen kdybych nemusel byt, zklamany z trvalivosti ( respkt kratkosti) takze ted uz jen fakt tu Amnesii... Za 9/10 si stojim (neni moc na toto tema her a pani ze to bylo indie no to klobouk dolu.)
  • Keyz
    Já jsem tedy nemile překvapen. Ne, že by to bylo strašné ale ohledně AI a některých řešení jsem čekal více.
    AI je naprosto debilní a podvádí. Když jsem měl nahodit proud tam přišlo NPC a hodilo v lokaci první pumpy. Byla tam voda a jeho chůze tak bylo slyšel daleko. Když jsem řešil jak vylezu aby mně neslyšel, tak jsem zkusil prostě tu vodu projít a ten blbec mně neslyše (Hlavně, že slyší zabouchnuté dveře). No aby toho nebylo málo, tak jakmile jsem vlezl do lokace kde je druhá pumpa, tak se tam ihned přesunul a hledat tam. Tedy komický podvod. Tohle šlo řešit jinak. Navíc jsou tak debilní, že když zavřu dveře tak je neumí otevřít a musí je vykopnout a pak v místnosti kde jsou pouze skříně čumí kde asi mohu být. Zjistí, že nikdy a odejde. To je teda něco.
    Škoda, toho, že musím hrát jak bych nechtěl. Zrovna tam jsou věci kterým by šlo toho základního borce přetáhnou po hlavě a byl by klid.
    Je to škoda, protože zvuky,lokace,příběh a nápad s kamerou je dobrý. Ale ta AI se*re...
    Přitom by stačil jiný trochu jiný návrh úrovně a NPC by nemuseli být tak debilní. Anebo kdyby chodil v celé lokaci a ne zrovna tam kde jsem. *16*
    • Jack1947
      Run, run run, tim se da vyresit vetsina svizelnych situaci... pozdeji ani neni jina moznost. *3*
    • Matthew1J
      Já hororové hry nehraju, ale sleduju na http://www.youtube.com/user/PewDiePie?feature=g-high-crv a AI mně tady přijde přiměřená jejím nositelom.
    • Pete.palis
      oni jsou vygumovaný, tak si nemůžeš stěžovat na jejich inteligenci... *1*
  • Mam odohratu asi hodinku z tejto gamesky a musim uznat ze je to nieco medzi novym Raymanom a Ducktales : Remastered, farebne, vtipne, svetle, prijemna hudba, vyborne nazvucenie, proste ta hra cela ziari *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • "příjemně přízemním způsobem však nakládá s pohybem hráčova bezbranného avatara ve virtuálním prostoru" - ani po shlídnutí traileru jsem nenašel pravý význam téhle věty ;)
    • Jack1947
      Literally.
  • ja se v noci bojim, tak to zkusim jako terapii
  • Heh :D ta hra je vážně na infarkt hrát to někdo se slabším srdcem tak nevím nevím.... :D Já jsem to asi cca po 15 minutách musel vypnout srdce mi bušilo snad víc než tomu týpkovi v té hře :P
  • Po te co jsem zapnul generator me napadlo ze se radsi schovam do skrinky....Po asi dvaceti vterinach ticha jsem se se strasnou nechuti rozhodl tedy vylezt do tmy kdyz v tom me jeden s chovancu onoho ustavu pretahl tyci po palici....Lekl jsem se tak ze jsem se malem rozbrecel :-D
    • samozrejme z chovancu hloupa chyba nemam je rad tak jsem se hned opravil :-))
  • Měl jsem takovej blbej nápad....zahrát si tohle osamoceně večer a ještě si pustit repro domácího kina...fakt fakt fakt podobnou věc nedělejte....:D
  • Jack1947
    Tohle si dam libit, ja se u hry tak hrozne moc chci bat , tady myslim by to melo ukojit me touhy. *15*
  • No, dal jsem tomu druhou šanci bez plen a v jednu chvíli jsem po otevření dveří zařval a otočil se od monitoru ... přítelkyně se mi ještě teď směje... *1* Miluju horrory, rád se bojím, ale tohle je moc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit