Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh :D ta hra je vážně na infarkt hrát to někdo se slabším srdcem tak nevím nevím.... :D Já jsem to asi cca po 15 minutách musel vypnout srdce mi bušilo snad víc než tomu týpkovi v té hře :P
  • Měl jsem takovej blbej nápad....zahrát si tohle osamoceně večer a ještě si pustit repro domácího kina...fakt fakt fakt podobnou věc nedělejte....:D
  • jeste zive pamatuju, jak jsem byl podelanej pri amnesii. stejne jsem ji musel hrat ve dne a dyl jak 10 minut jsem to nezvladl. Koukal jsem na jedno video a nevim, jestli do toho pujdu, jsem fakt straspytel. na druhou stranu to vypada jako slusnej narez, tak mam ted dilema :D
    • ted to hraju a je to zatim jen o lekani, neni tam nic tak strasidelnyho jako monstra, jen zpitvoreny lidi a pak takovej vetsi zpitvorenec, prijdou mi podobny, jako ty lunatici z batman:arkham asylum :D
    • Keyz
      http://www.tenacz.cz/muzi/vyrobky/sortiment-vyrobku/

      Level 2 by měl stačil *3*
      • lvl 2 je určenej jen pro level 2 ve hře na to by mu to postačilo :D ale jak začne lvl 3 v tu ránu by to prostřelil do země jak nic *1* nemluvě o dalších levlech kde bude potřebovat ultra absorbci s vyjímečným pocitem bezpečí,se systémem regulace zápachu a stálého sucha.
  • Tak jsem to teď pár minut hrál ... a bez plen to asi nepůjde.
  • No, dal jsem tomu druhou šanci bez plen a v jednu chvíli jsem po otevření dveří zařval a otočil se od monitoru ... přítelkyně se mi ještě teď směje... *1* Miluju horrory, rád se bojím, ale tohle je moc...
  • Nechce se mi do toho tedy vůbec:))
    • Aj ked rozum radi obist predsa zvedavost na pokoji nenecha :) Vyzera to zaujimavo :)
  • "příjemně přízemním způsobem však nakládá s pohybem hráčova bezbranného avatara ve virtuálním prostoru" - ani po shlídnutí traileru jsem nenašel pravý význam téhle věty ;)
    • Jack1947
      Literally.
  • Jack1947
    Tohle si dam libit, ja se u hry tak hrozne moc chci bat , tady myslim by to melo ukojit me touhy. *15*
  • Mam odohratu asi hodinku z tejto gamesky a musim uznat ze je to nieco medzi novym Raymanom a Ducktales : Remastered, farebne, vtipne, svetle, prijemna hudba, vyborne nazvucenie, proste ta hra cela ziari *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Budu podelanej az za usima, ale jdu do toho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit