Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assetto Corsa je venku.

    http://www.virtualr.net/assetto-corsa-beta-version-available
    http://store.steampowered.com/app/244210/

    Pro simracery událost roku. *5*
    (redakce, nechtěli byste o tom poreferovat?)
  • Tak ja to s nimi taham od zaciatku, ale uz to ani nehram. Pockam na finalny produkt.
    Furt lepsie ako ten fekal NFS *11*
    • ucho
      srovnáváš dvě nesrovnatelné hry...
    • to mi ,uzes poslat jmeno a heslo na ucet at si to taky vyzkousim
  • skoda ze uzavreli tu betu
  • mam volant logitech G27 i s kokpitem (rozuměj sedačka a ručka) a akorát to chytá prach. jednou za čvrt roku zajezdím trochu Dirty trojku ale to je tak vše. A oni to odloží o celej rok kvůli konzolím. SUPER! jestli tohle nebude v den vydání ta nejdokonalejší závodní hra bez jedinýho bugu, tak ať se lamba a porsche vedení firmy promění ve škodovky... tři roky nás krmit fotorealistikýma obrázkama a slibama o super simulaci + takovýhle odklady v období, kdy na pc není jediná slušná závodní hra...to je moc
    • Lidi, co mají volant přirostlej k dlaním, měli rádi http://www.lfs.net/ Kam se to vyvinulo dnes ovšem netuším.
      • LFS už je snad 10 let bez vývoje. Fyzika je stále super, ale koho by bavilo jezdit stále dokola to samé? Navíc LFS mi vždy přišlo trochu sterilní a postrádající "immersion factor". Největším zážitkem je pro mě stále rFactor 1 + mody.
    • Mno co se týče toho volantu tak nemusí jen tak chytat prach, pokuď tedy nevyžaduješ závody jsou tu jiné alternativy kde by jsi ho využil, třeba City Car Driving nebo Euro Truck Simulator 2. Nebo pokuď chceš opravdu závodit máš F1 od codemaster, Race Room ten je dokonce zdarma na steamu.
      • euro track simulator prej:D dyt to rikam..nic neni... mozna tak Shift 1,2 jeste oprasit ale to je tak vse..vim ze existuji jeste jakesi online simulatory ale ja chci aby to taky trochu vypadalo
        • conflig
          Tak sorry, ale koupit si volant za 8k a hrát na něm dirta.. ? jako vážně? Jak už zaznělo více Rfactor, RBR, iracing to jsou prostě nejlepší simulátory.. na dirta by ti stačil volat z tesca za 600..
          • Dirt 3 je s dobrým volantem fakt zábava ;-);-) volant za 600 fakt nemá ani cenu kupovat ver mi ,kdysi jsem tu chybu udělal ;-)
          • Nejlepší FFB má LFS, RBR a rFactor s RealFeel pluginem.
        • Hmm, nevím čemu se smějěš ETS je velice dobrá hra, ale chápu že není pro každého.
      • Jack1947
        A to je tak vsechno, timto "vycet" her na pc na tema zavodni je u konce.
        • Kecy. Až najdeš závodní hru, která mi nabídne lepší zážitek než tohle, tak řekni:
          http://www.youtube.com/watch?v=GVyoe1A753E
          • ucho
            dobrý video. proč takový gameplay neukážou z project cars? koukal jsem dnes na nějaký gameplaye videa a přijde mi to, že mají před sebou ještě tunu práce.
            edit: tak už se mi podařilo narazit i na zajímavý video z project cars. no jsem zvědav, jak ta hra dopadne.
        • Tyvole ty fakt potřebuješ proplesknout
        • kotty
          A co treba iRacing, RBR, rFactor 1, 2, LFS nebo v blízké budoucnosti Assetto Corsa a GTR3??

          edit: A to nemluvě o arkádách, které si na simulace hrají: Dirt, F1 nebo WRC. Spíš bych to se zeptal, co mají konzole vyjma Forzy, GT (pričemž každá je jen pro tu "svou" konzoli) a vyjmenovaných arkád.
        • Tak máš i něaký ty f2p tituly ACR a ještě něco myslim, ale je toho málo to je pravda.
  • Dear followers, finally the AC release is very close.
    The Assetto Corsa's official site, www.assettocorsa.net is under maintenance: when it will come back online, all the information about the game, its contents and features, the hardware requirements and much more, will be finally available.
    More importantly, the release of Assetto Corsa is imminent. Because of some issues (you can read about that here:
    https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/posts/726358147390506), we have had to change some assets of our strategy, finding the solution that will make you happy and will let the development team complete its job as soon as possible, and at its best.
    Assetto Corsa will be available on Steam Early Access very, very soon. The game will cost 34,99 Eur (allowing to save 22% of the retail price!) and will give you access to the beta version, including its updates, plus the final version.
    The latest news is that we have decided to include the Spa-Francorchamps track and three additional GT cars (Mercedes-Benz SLS AMG, Mercedes-Benz SLS GT3 and Lotus Evora GTC) in the main build of the game, to offer to you the best selection of cars and tracks that we are able to deliver, without any additional cost. We hope you appreciate it. Thanks to this addition, Assetto Corsa will include in total 35 cars, 16 vehicle classes, 11 circuits and 3 additional scenarios. Other extra contents will be added in 2014, in order to guarantee a long-life to this simulation.
    The first build of Assetto Corsa includes the main structure of the game and 8 classes of cars for a total number of 11 vehicles, with the aim to guarantee just from the beginning the chance to enjoy the dynamic model of the game racing with different kind of vehicles.
    As part of the early access program, an update with new cars, tracks and features will be available every two weeks, adding new contents and improving the existing ones. All the vehicles and tracks will be released in a level of completion close to the final one, with the aim to deliver, starting by the first version, an enjoyable and satisfying simulation, featuring cars and tracks reproduced at their best, with the exception of unknown minor bugs that will be fixed and polished in time for Assetto Corsa 1.0.
    During the whole process, the AI, Multiplayer and damage model features will be progressively added in the scheduled time, in order to close in short time the final release, that will include the career mode and other exclusive contents.
    Gentlemen, start your modems!
    • na českom webu píš po česky *7*
      • sry je to primo od zdroje a pro zdejsi kteri ani nevi ze pcars se uz nyni da jezdit paklize jste si zaplatili nejake clenstvi v minulosti (pokud vim aktualne uz neni mozna reg. novych lidi az do vydani) to nema urcite cenu ani prekladat *3*
        Kazdopadne doporucuju omrknout, bude venku brzy a proty kteri davaji prednost skvele fyzice pred vizualem must have.
        • * a to ani ten vizual nebude pozadu :)))
    • kdyz uz teda info ohledne AC je tady zazrakem a ceka na nej v podstate cela simracerska scena :)
  • kazdej o tom mluvi ale nikto to jeste nevidel
    nakou verzi kde je jedno auto a jedna trat uz mohli vydat pred rokem
    aneb zbal prachy a vypadni, oujé
    • vypatlanec
      • uz bezim investovat 25000 aby se mi pak vratilo 110000 kdyz prodaj jedno mega ... :D
    • ses totalne mimo covece .... nekompletni verze pCars uz ma pomerne hodne obsahu...
      vrat se k nfs *3*
    • Je vidět že o tom nevíš zdaleka nic ,tak prosimte jsi o ty hře prvé něco precti než začneš mlít kraviny .btw. Snad to bude konecne pořádná závodní hra pc ,tohle tu dlouho chybělo B-)
      • Jo jo proto uz jdou po nich urady, scam jak svin.
    • Možná sis mohl přečíst alespoň ten jeden příspěvek před tím tvým žvástem. *7*
      • Dej mi link na download.

        Aha neexsituje *11*
        • Jsi asi retardovanej, proto už tě budu ignorovat.
  • Hanzales
    Taky držím palce. Nechť mají tolik času, kolik potřebují k dodělání kvalitního titulu. Jedu s nimi už od prvních buildů a postupně jsem upgradnul až na Full Membera. Hra byla chvíli u ledu, neb si po několik buildů nerozuměla nejlépe s mým volantem (Fanatec), ale posledních pár měsíců už je to o.k. Samozřejmě některá auta mají rozpracovanou fyziku, případně starý model pneumatik, vše se stále ladí, testuje mění, ale se správným autem a tratí je zážitek kolikrát úplně ultimátní. Zatím si třeba hodně užívám závod na SPA v 8 ráno s F1 Lotus 78, prostě nádhera. Taky mně překvapily nové zvuky u Ford Zakspeed Capri, zní to už stejně dokonale, jako Capri v R3E. Co se týče fyziky a FFB, v současné chvíli se to třeba na Asseto Corsa nebo RF2 zcela nechytá, ale našlápnuto to má velmi dobře a už nyní je úroveň "simulace" na mnohem lepší úrovni, než v Shiftech. Co si myslím exceluje je právě počasí, střídání denní doby, mraky, déšť, v tomhle směru počítaje modely aut pCARS absolutně excelují a co se týče grafiky, i na mé starší GTX560Ti to při detailech, aby to jelo aspoň 40fps vypadá prostě nádherně a kulervoucně. Rozhodně je ale ještě hodně co udělat a ještě více co doladit, ale myslím, že za ten rok by to stihnout mohli v pohodě. PS: k příspěvku podemnou. Bohužel koupě Tool Packů už byla ukončena, takže nyní již přiskočit nelze.
  • Dá sa táto hra nejak zohnat na PC?
  • Robotron3
    To mám chápat tak, že Steam OS hry budou automaticky pro Steam na linuxu? Nebo ne?
    • A jak to bude s OnLive?
    • Neměla by tam být překážka.
    • jop
  • Od doby TOCA III čekám na závodní hru realistickou, přesto zábavnou a s mnohými závodními kategoriemi. Fandím jim. Čert vem grafiku...
    • Robotron3
      To byl pro mě GRID 1.
      • LFS / GTR2 je lepci
    • čert vem grafiku? :D
      Já nevím jak vy, ale já v tom vidim až moc velkej fotorealismus...
      • Myslel jsem to tak, že je mi jedno, jak to bude vypadat. Při závodění stejně nemám čas počítat textury na předním skle :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit