Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LFS / GTR2 je lepci
  • Myslel jsem to tak, že je mi jedno, jak to bude vypadat. Při závodění stejně nemám čas počítat textury na předním skle :)
  • Je vidět že o tom nevíš zdaleka nic ,tak prosimte jsi o ty hře prvé něco precti než začneš mlít kraviny .btw. Snad to bude konecne pořádná závodní hra pc ,tohle tu dlouho chybělo B-)
  • ucho
    PS3 a X360 s nástupem nové generace nekončí. ještě stále budou na ty konzole vycházet hry, vlastní je značné množství lidí. nevydat tu hru i tam není moc rozumné.
    a tady fakt někdo věří, že na podzim 2014 to na všechny ty platformy vyjde?
  • Možná sis mohl přečíst alespoň ten jeden příspěvek před tím tvým žvástem. *7*
  • kazdej o tom mluvi ale nikto to jeste nevidel
    nakou verzi kde je jedno auto a jedna trat uz mohli vydat pred rokem
    aneb zbal prachy a vypadni, oujé
  • Neměla by tam být překážka.
  • Hanzales
    Taky držím palce. Nechť mají tolik času, kolik potřebují k dodělání kvalitního titulu. Jedu s nimi už od prvních buildů a postupně jsem upgradnul až na Full Membera. Hra byla chvíli u ledu, neb si po několik buildů nerozuměla nejlépe s mým volantem (Fanatec), ale posledních pár měsíců už je to o.k. Samozřejmě některá auta mají rozpracovanou fyziku, případně starý model pneumatik, vše se stále ladí, testuje mění, ale se správným autem a tratí je zážitek kolikrát úplně ultimátní. Zatím si třeba hodně užívám závod na SPA v 8 ráno s F1 Lotus 78, prostě nádhera. Taky mně překvapily nové zvuky u Ford Zakspeed Capri, zní to už stejně dokonale, jako Capri v R3E. Co se týče fyziky a FFB, v současné chvíli se to třeba na Asseto Corsa nebo RF2 zcela nechytá, ale našlápnuto to má velmi dobře a už nyní je úroveň "simulace" na mnohem lepší úrovni, než v Shiftech. Co si myslím exceluje je právě počasí, střídání denní doby, mraky, déšť, v tomhle směru počítaje modely aut pCARS absolutně excelují a co se týče grafiky, i na mé starší GTX560Ti to při detailech, aby to jelo aspoň 40fps vypadá prostě nádherně a kulervoucně. Rozhodně je ale ještě hodně co udělat a ještě více co doladit, ale myslím, že za ten rok by to stihnout mohli v pohodě. PS: k příspěvku podemnou. Bohužel koupě Tool Packů už byla ukončena, takže nyní již přiskočit nelze.
  • Robotron3
    To byl pro mě GRID 1.
  • čert vem grafiku? :D
    Já nevím jak vy, ale já v tom vidim až moc velkej fotorealismus...
  • Dá sa táto hra nejak zohnat na PC?
  • to ale netvrdí, on napsal že nemá nástupce ;)
  • jop
  • Robotron3
    To mám chápat tak, že Steam OS hry budou automaticky pro Steam na linuxu? Nebo ne?
  • Od doby TOCA III čekám na závodní hru realistickou, přesto zábavnou a s mnohými závodními kategoriemi. Fandím jim. Čert vem grafiku...
  • A kde jsi vzal, že Wii U je next gen? proboha.
  • Nechápu ty nedočkavce a ty co furt rýpou do toho, že hra ještě "nevyšla". Hrát jde už snad dva roky, stačí zaplatit
  • Proč fail? Ty jsi někde slyšel nebo četl že by nintendo oznámilo nástupce wii u? Já teda ne. Přijde mě to jako logický krok že se hra nepodívá na old-gen ale "next-gen" které vycházehí letos a hra až na podzim přístího roku.
  • Keyz
    To je předem jasné.
  • ucho
    o co, že to nestihnou ani do toho podzimu 2014. a prej "jde o další zářez na pažbě úspěchů jako ze sféry velkých AAA her", o jakém úspěchu je řeč? není na mluvení o úspěchu trochu brzy?
    jinak to, že hru na PS3 a X360 zrušili (přestože byla oznámená dávno, takže na to patrně ani nesáhli), ale není problém ji udělat na Wii U, považuji za celkem velký fail...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit