Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já indie hry nijak zvlášť nevyhledávám, ale zrovna tahle Sarcia se mi podle videa líbí - má to atmosféru, což se o spoustě "velkých" her říct nedá....
  • Vice 2D/izo retro hopsacek nebude? S timhle mel jit k Pixaru a ne do her. Ten retro indie hype uz zacina byt trochu repetitivni...
    • Paulcz
      dokud se budou prodávat tak jich bude hodně :)
      • Tak tak. Zrovna kupuji Rogue Legacy, a chystám se na Dust:Elysian Tail. Izometrické hry, tahovky, plošinovky a další mi chyběly v minulých letech jako sůl, jsem rád za návrat.
        • alladjex
          Dust doporučuju. Je to krásná hra. Jedna z nejhezčích co sem hrál.

          Add indie hype ... jsem ani netušil, že je Dust indie hra. Sakra teď budu zavržen AAA komunitou. Co jsem to spáchal... ale když mě se ta hra už na první pohled tak líbila.

          ... mě přijde fajn variabilita článků a informací na Games. Co mě nezajímá nečtu nebo jen prolítnu. Nemám potřebu zaplevelovat AC či GTA diskuze neustálým zpochybňováním lidí, co ty hry hrajou. Silně pochybuju, že lidi indie hry hrajou proto, že pak mají pocit, že jsou lepší. Ale asi už jsem moc starej a nechápu správně obsah slov "indie" a "hype" *12*
          • Osobně nezavrhuju předem žádnou hru,než ji vyzkouším na vlastní kůži. Ohledně sérii GTA a AC (v prvním případě jsem hrál všechny díly, AC pro mě skončilo u trojky) bavil jsem se náramně. Avšak v posledních cca třech letech to jsou maximálně cca 3 AAA hry (ten pojem AAA a indie bych nechal vymazat, protože pokud je hra dobrá, nezáleží na tom, co za ní stojí, jen to vyvolává nevalnou diskuzi mezi casual a hardcore komunitou), zbytek jsou nezávsile věci, které si vystopuju díky Steamu, Games apod. Neříkám, že každá hra se hned povede, umím si ale asi dobře vybrat :) Posledně to bylo Expeditions:Conquistador, FTL, Hotline Miami, Walking Mars, Rochard a Vessel. A další budou vycházet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit