Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsme u těch indie her, dělám na webu, který se zaměří čistě jen na ně (recenze, preview, novinky,...). Nebude to komerční, jen pro zábavu. Sháním nějaké kvalitní redaktory a lidi, co se v tom vyznají takže kdyby měl někdo chuť to zkusit, napište (byla by bomba, kdyby nám občas něco napsal autor těchto rozcestníků, protože jsou vážně super ale to je asi jen mé zbožné přání).
    • 13_11
      Ani nevíš, jak mi lichotíš. Dík moc!
      Pravda je ale taková, že teď mám plány (mimo jiných plánů někde jinde) pořádně rozjet nezávislovky spíš tady, jelikož (snad mi tady dáte za pravdu), je o ně zájem a ty hry jsou prostě fajn. Takže nic nevylučuji, jenom předesílám, abys věděl, jak to teď se mnou vypadá.

      (Mimochodem, jak jste pokročili s The Dig překladem?)
      • Chápu tě. Čím víc článků o indie hrách, tím lépe. Já se na svém skromném webu (běžícím na doméně 3. řádu :D) budu spíš zabývat recenzemi indie her (taky těch starších). Pak mám ještě překladatelské plány (překlad indie her) ale to je zatím ve hvězdách. Takže ten přehled tady je pořád bezkonkurenční. Dobrá práce.

        Páni, jak si zjistil, že sem na překladu dělal? Co znám lidi, tak ti ví, že na tom překladu "někdo" dělal. No, je to hotovo, čeština je venku (ke stažení na fujwebu). Perla Group do toho udělala i dabing (pomáhal jsem trochu na přípravě textů), ale výsledek se mě osobně moc nelíbí. Z PG stránek se myslím dají stáhnout čistě jen titulky. S těmi jsem spokojen (i když si někdo stěžoval, že některy věty jsou moc doslovně přeloženy, což se mi moc nezdá. já zase nemám rád moc volny překlady).
    • kontakt?
      • ludek422(zavináč)seznam(tečka)cz. pokud bys měl zájem něco na web psát, napiš mi na ten mail a domluvíme se.
  • jde se vam lognout do silverquest?
    • aha tak server je dole, pry se stehuje ...
  • Nebylo tam taky Contra, Metal Gear?
  • Díky
  • Poradte nejake podobne hry jako Owlboy, vypada to fakt uzasne. Diky
    • 13_11
      To se těžko srovnává – Owlboy je unikát. Z hlavy ale můžu doporučit kousky, u kterých vnímám podobnou filosofii / podobný vizuál: Cave Story, Spelunky, Knytt, Aquaria, Celestial Mechanica. A pochopitelně taky Fez, ale na toho si ještě chvilku počkáme.

      A málem bych zapomněl na novou Bastion – ta taky vypadá kouzelně a odehrává se ve vzduchu.
      • Diky moc, presne takovyhle typ her jsem myslel :-)
        a na Bastion si uz brousim zuby
  • Super! Ta Julia mě překvapila velice. Připomínalo mi to ale spíš Argo než System Shock. Btw good job *2*
  • Opravdu pěkná hudba v Julia *5*
  • 13_11
    Díky za kladný ohlas, chlapci a děvčata.
    Dokud vás bude bavit mě číst, rád vám budu ty Rozcestníky (a jiné kusy) psát - to je přece jasný!
  • uzasny clanek
  • MidnighT91
    Za sebe musím říct že MMORPG v ASCII je fakt haluz...
    • Kori
      To ano. Navíc skvělý výběr muziky v traileru (Trash80 - Missing You)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit