Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lee byl nepochybně schopný velitel, ale řekl bych že "Stonewall" Jackson byl více než jeho pravá ruka...
  • Dneska je ten rozcestník nějakej kratší, tím nechci říct slabší... *7*
  • Magister_Peditum
    "Robert E. Lee byl zdaleka největším generálem své doby."

    Helmuth von Moltke, zakladatel moderního válečnictví, je jako vosk? *15*
    • Generálové nerozbíjejí židle o něčí hlavy. Nevezmou láhev od ginisu, nevrazí ti ji do obličeje se slovy: „Zašij si to, Jimmy.“ Generálové, co mají bílý stan na kopci, popíjejí Sancerre a řídí bitvu. Ti jsou úctyhodní.
      • Magister_Peditum
        Rimmer: "Představ si, co mi řekl. Věř tomu nebo ne, ale on tvrdil, že jsem byl v dřívějším životě u Alexandra Velikého eunuchem."
        Lister: "Chceš něco vědět? Já ti to věřím."
        • Klasika :D
    • Bylo jich hodne :D ja uctivam Sun Tzu a Alexandra Makedonskeho :D
      • Magister_Peditum
        "...největším generálem své doby." Je myšlena druhá polovina 19. století, pokud se nemýlím. *1*
        • Ja mam radsi souboj muze proti muzi :D odstrelit nekoho na padesat metru to neni zadna romantika :D
          • proto jsem v Rome total war měl jen málokdy v armádě místo pro lučištníky, v singlu to bylo celkem jedno... radši pořádnou pěchotu, jízdu a sevřít nepřítele do kleští... lučištníci mi vždy jen vázaly další jednotky
            • Pravdu diz ale mel jsem docela rad tzv. Balearske slingery dostat takovy kamen mezi kukadla neni zadna legrace :)
        • Tak sever proti němu zpočátku posílal jen samé nezkušené generály takže to měl mnohem snazší než jeho protivníci.Osobně když jde o moderno ač nemám němce rád tak takový Manstein teprve ukazoval všem jak s svazanýma ruka od tzv(samozvaného nejlepšího stratega neměcka Adolfina)proti obrovské přesile co je to strategie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit