Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Qube vypada SAKRA dobře *8*
    • Dokonce vypada daleko lepe než Portal 2.
      • Jak si přišel na takovou blbost? Portal 2 je evoluce mezi logickými hrami.... což jen dokazuje jeho celosvětově kladné hodnocení....
        • 13_11
          Hodnocení nehodnocení – hrál jste Q.U.B.E.? Můžete říct, že v tomto případě rozhodně nejde o evoluci?
  • Vyzerá to veľmi pekne :) Keďže ma veľmi bavil Portal tak ma na 90 % zabaví aj táto hra :) Podľa mňa by bola celkom sranda si to aj zahrať na Kinecte, keď by sa spravilo dobré a pohodlné ovládanie, mohlo by to byť super
  • GlaDOS
    Bezva rozcestník. Já se teď připravuji na Trine 2 tím, že si zase dám Trine 1. Jinak slintám nad Dear Esther, co vyjde už 14. února. Na Owlboy a Vessel si bohužel zatím musím počkat.
    • jo, to jde poznat ze tve logicky napsane vety :)
      • GlaDOS
        Hlavně že ty jsi snědl Šalamounovo hov*o, že? Máš nějaké výhrady? Napiš je. Jinak je tvůj komentář naprosto bezduchý.
  • QUBE vyborna odreagovacka, doporucuju, dohráno. Obcas se clovek sekne u nejakyho problemu, vypne to a pak se k tomu vrátí a vyřeší to hned :)
    • Vedel by mi niekto napísať, aká je priemerná dlžka hry? O hru mám velký záujem, len dúfam že to bude aspoň o dĺžke portalu 1 a 2? Diky
      • 13_11
        Šest-sedm hodin v průměru.
  • Slotermeyer
    Ke Q.U.B.E.: Jsem rád, že to dotáhli do zdárného konce. Už ta stará freeware verze byla super.
  • Portal+Mirrors edge=q.u.b.e

    vlastny napad v tom nevidim (no dobre,vymyslali ulohy) ,ale tak kazda dalsia logicka hra je plus *3*
    ale maju pekne logo *1*
  • jindra.veliky
    odpoved na heretic: jn hlavne ze je tu zakazany slovo shi* a dalsi nadavky pri psani v komentech *3*
  • hrál jsem betu a jsem Z QUBE nadšenej opravdu parádní hra která může konkurovat portalu(a to nejsem žádnej myslitel vlastě mi logické hry nic neřikají):D
  • Q.U.B.E
    Herní doba dvě a půl hodiny, příběh žádný, několik bugů a nemožnost dokončit některé hádanky, kde chybí "restart" bez skončení hry a pokračování od autosavu, naštěstí ty jsou před každou hádankou, ale stejně...
    Takový Portal ve sterilním prostředí bez GlaDOS a jejího osobitého humoru, který logické hádanky posunul na úplně jinou úroveň...
    Není to špatná hra, to rozhodně ne, je to sympatická logická hříčka v působivé grafice, ale něco tomu chybí a v přímé konkurenci k Portalu prostě neobstojí...být to odbočka Portalu s GlaDOS, náznakem příběhu a nějakým vtipem na odlehčení tak hodnotím lépe, ono i bez vtipu by to mohlo být lepší, kdyby tam byla nějaká interakce, připadal jsem si jak v té cvičné místnosti v Matrixu....prostě místo bez života, kde je nuda a sem tam hádanka...mít to delší herní dobu, tak se unudím...
    PS: Z Mirror's Edge je tam jen bílá a červená...:D moc bych to k tomu nepřirovnával...
  • Menorri
    Neslyším starý, dobrý mixážní pult Solar Fields s prvky Mirros Edge?.....obě hry co jsem hrál a hudbu dělal Solar Fields tak měla velký úspěch a já osobně hry miloval (Mirros Edge a Capsized)....doufám, že Qube nebude vijímkou.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit