Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Na Greenlightu je další česká hra :) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=129152046
    • To je ta hra Vávrova? Jestli ano, tak to jim držim palce, protože to nevypadá, jako AAA titul :-/
      Jako indie odvaz si to dokážu představit :)
  • Tak tyhle krokovačky jsou na mě už příliž hardcore, přiznávám. Na základce jsem zkoušel Beholdera, ale přišlo mit o strašně stísněný a bez svobody, takže mě to nějak pustilo. Pak jsem hrál prvního Ishara, ten mě docela chytnul. Větší svoboda, příroda apod, ale taky to na mě bylo kapu těžký. Chvíli trvalo než se člověk orientoval v pohybu a navíc chyběl automaping, měli ste jen kompas a vaši pamět. Zkoušel jsem i Dungeon mastery, ale prostě jsem na to neměl nervy. Obdivuju lidi, kteří to dokážou hrát, či dohrát. Pro mě tohle neni, mám raději hry typu Elder scrolls, nebo Zaklínač.
  • Odulin
    Na Grimoire se těším. Už předem si nedělám iluze, že bych to dohrál, ale hrozně rád bych si zas připomenul ty starý klasiky z dětství...vypadá to vymakaně.;) Obdivuju ty chlapy, kteří tomu dali tolik let svýho života.
  • 6 hodin singl kampaň gameplaye zlatýho pozlátka Crysis3 vypadá vedle 600hodin hlavní dějový linky Grimorie jako dost špatnej vtip :-)
    • Já bych ten crysis tak neshazoval, ten má kvality zase jinde.. Asi jak ve filmový branži 12 Angry Men a Inception.. Ovšem ten Grimoire mi docela vytřel zrak! Jestli to neni nějakej fake, tak pan Blakemore prinasi do videoherniho prumyslu novej rozměr :)
      • Ježiš, ta diakritika :D pardon
  • DeDy
    Ten člověk (Blakemore) má Willpower 165.
  • MinisterOfSillyWalks
    jako pěkny to všechno je ale proč v těch dungeonech není trochu hezčí grafika a free pohyb ? nechci žádné grafické orgie ale co je moc to je moc.... zlate wizardry 8
  • Jsem ještě relativně mladý, takže nemám moc dungeonovky pod kůží, ale v době volna jsem si našel Dungeon Mastera a doma jsem měl kdysi originálku ze Stonekeepu (skvělý obal :), takové už se nedělají). Grimrock už musím projet do vítězného konce. Dal jsem si do party 4 lidi, nevím jestli je to dobrá kombinace, ale vracet to nebudu :D. A vyhlížím dvojku.
    • Keyz
      Dá se to projet sólo a ras přidá pouze bonusy záleží jaké sis dal povolání.
      Jestli 4 mágy tak to bude zajímavé *3*
      • Jen jednoho :), to kouzlení je .... pikantnost :D. Chce to trochu cviku.
  • CMB vypustil minulý týden hodně dobré demo na aktuální verzi Grimoire. Bohužel brutálně padá na Vista a W7 (prý na XP jede dobře). Hrál jsem asi 2 hodiny a jestli to opraví, tak super zábava. Jinak je ten člověk absolutní magor . :)
  • smajdal
    King of Boredome came and sent you on a quest to slay evil...bla bla bla. Takejch her se udělalo stovky a vypadaj furt stejně. *6* *6* *6*
    • Bohužel , dneska vypadají i hůř než tehdy :(
  • byla tři města :D ale jinak super, dík za tyhle krásný indie články!
    • 13_11
      Díky nejen za opravu, Kubas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit