Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grimoire uz sleduju tech 15 let, dokonce jsem hral i to dosovske demo, ktere ebylo vubec spatne. :) Porad nevim, jestli to je fake nebo ne. Blakemore je tak trochu magor. Ale kdyby splnil aspon 75% toho, co nasliboval, tak by to byl konecne poradnej mastodont a poradny rpg od doby Wizards&Warriors.
    • USER47
      "Trochu" je v případě Blakemora slabý slovo:).
  • 6 hodin singl kampaň gameplaye zlatýho pozlátka Crysis3 vypadá vedle 600hodin hlavní dějový linky Grimorie jako dost špatnej vtip :-)
    • Já bych ten crysis tak neshazoval, ten má kvality zase jinde.. Asi jak ve filmový branži 12 Angry Men a Inception.. Ovšem ten Grimoire mi docela vytřel zrak! Jestli to neni nějakej fake, tak pan Blakemore prinasi do videoherniho prumyslu novej rozměr :)
      • Ježiš, ta diakritika :D pardon
  • CMB vypustil minulý týden hodně dobré demo na aktuální verzi Grimoire. Bohužel brutálně padá na Vista a W7 (prý na XP jede dobře). Hrál jsem asi 2 hodiny a jestli to opraví, tak super zábava. Jinak je ten člověk absolutní magor . :)
  • DeDy
    Ten člověk (Blakemore) má Willpower 165.
  • smajdal
    King of Boredome came and sent you on a quest to slay evil...bla bla bla. Takejch her se udělalo stovky a vypadaj furt stejně. *6* *6* *6*
    • Bohužel , dneska vypadají i hůř než tehdy :(
  • Jsem ještě relativně mladý, takže nemám moc dungeonovky pod kůží, ale v době volna jsem si našel Dungeon Mastera a doma jsem měl kdysi originálku ze Stonekeepu (skvělý obal :), takové už se nedělají). Grimrock už musím projet do vítězného konce. Dal jsem si do party 4 lidi, nevím jestli je to dobrá kombinace, ale vracet to nebudu :D. A vyhlížím dvojku.
    • Keyz
      Dá se to projet sólo a ras přidá pouze bonusy záleží jaké sis dal povolání.
      Jestli 4 mágy tak to bude zajímavé *3*
      • Jen jednoho :), to kouzlení je .... pikantnost :D. Chce to trochu cviku.
  • Odulin
    Na Grimoire se těším. Už předem si nedělám iluze, že bych to dohrál, ale hrozně rád bych si zas připomenul ty starý klasiky z dětství...vypadá to vymakaně.;) Obdivuju ty chlapy, kteří tomu dali tolik let svýho života.
  • MinisterOfSillyWalks
    jako pěkny to všechno je ale proč v těch dungeonech není trochu hezčí grafika a free pohyb ? nechci žádné grafické orgie ale co je moc to je moc.... zlate wizardry 8
  • byla tři města :D ale jinak super, dík za tyhle krásný indie články!
    • 13_11
      Díky nejen za opravu, Kubas.
  • Paulcz
    Na Greenlightu je další česká hra :) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=129152046
    • To je ta hra Vávrova? Jestli ano, tak to jim držim palce, protože to nevypadá, jako AAA titul :-/
      Jako indie odvaz si to dokážu představit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit