Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kori
    Díky za další suprový díl nezávislého rozcestníku.
  • Odulin
    Dobrý čtení, díkec.
  • BoB.2
    V Dungeon King: Dreadstorm Keep drží tu sekyru jak prase cvičky.
  • Starfarer je výborná hra, sežral mi poslední cca měsíc, co vyšla verze 0.51 tak skoro nehraju nic jiného. Na to že je to jen alpha verze ...
  • Ringwraith
    Tak jsem si zahrál demo těch Dungeon Kings.

    Heh, skvěle to ilustruje sílu browserových her. Prostě zapnete a hrajete a odkudkoliv.
    • Vzdyt tak uz dnes muzes hrat i Crysis 2. www.gaikai.com
      • PreidaQ
        A v případě, že máš potřebný plug-in v prohlížeči - což já nejsem, takže mě z tohohle vynechte. *1*
      • Tak za pár rokov tak už budeme môcť hrať snáď čokoľvek (pod podmienkou dobrého pripojenia samozrejme).
        • samozřejmě že ta podmínka není jen takovou samozřejmostí ;)
  • Hraju to Dungeon King a celkove se mi to libi ale pohyb pomoci klaves,to je teda moc,uz nemuzu na prsty.:-/
  • Enclaw
    Starfarer se mi moc líbil, ale nikde nemůžu najít žádnou hratelnou ukázku, chtěl bych si hru alespoň vyzkoušet, jestli se hraje tak dobře jak vypadá..
    • 13_11
      Pak si ji musíš předobjednat.
      • Enclaw
        O tom vím, ale nerad kupuju zajíce v pytli, i když se můžu podívat na spoustu videí, není nad to si hru vyzkoušet sám...
        • 13_11
          To já zajíce v pytli kupuju rád: nejen Schafer a Fargo ví, jak na mě.
  • GunLord ..... Exchh Opravdu opak her pro masy . 8000-12000 Za krabičku kompatibilní s retro HW, kterou si pořídí minimum hráčů ... proč jen v tom nevidím zrovna nejšťastnější způsob distribuce .
    • 13_11
      Je si třeba uvědomit, že v 90. letech byli leckteří lidé schopni dát za automat Neo Geo přes 26 000 korun – což není málo ani dneska, ale dá se na to vydělat. Tenkrát to byla fakt pálka. Za hry na domácí konzoli Neo Geo (AES) se platilo klidně i přes 8 000 korun, čímž si společnost SNK jenom upevňovala pozici u hráčů NE-středního proudu; málokdo měl na to, aby si koupil hru za osm klacků. A jak je vidět, NG:DEV.TEAM tenhleten status nemění. Osobně vůbec nevidím do pozadí samotné výroby cartridgí, takže nejsem vůbec schopný posoudit, na kolik jsou dané ceny na dnešní poměry přestřelené nebo jestli jsou naopak dost při zemi. Vůbec se ale nedá vyloučit, že časem se GunLord neobjeví na Xbox Live Arcade nebo PlayStation Network. A to ani nemluvím o emulátorech...
  • Už tu byla zmínka o neskutečně populární roguelike vesmírný simulaci Faster Than Light? Mám dojem, že na onlive nedávno vyšlo demo.
    http://www.kickstarter.com/projects/64409699/ftl-faster-than-light

    edit: tak demo už asi k dispozici není
  • jak pls prepnu dungeon king do fullscreen??
    • Ringwraith
      Asi nijak.

      Můžeš ale zvětšit obraz v browseru - jenže hra je pak kostičkovaná, protože její rozlišení se tím nezvýší.
    • Spise si prepni internetovy prohlizec do fullscreen modu zda to umoznuje :)
    • pospets
      seckej do zitra,to vyjde novy dlc a bude to i v dolby...
      • MidnighT91
        pro začátek můžeš zkusit alt + enter...
        • BoB.2
          nejde
          • BoB.2
            je to stejně jen DEMO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit