Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    nj ty reklami su tu nato aby prisli o fandy *16* smutne *13*
  • Protoze kdo ho ma tak ho ma na games.cz vypnutej....
  • ...áno, veď toho sa bojím. U nás je Slovensko už dosť "Amerikanizované" A to čo Slovensko z Ameriky odkukáva, sú práve takéto blbosti, ako reklama v TV. Dalo by sa s nadsádzkou napísať, že samé zlé veci. To dobré, ak keď toho je USA už teraz pomenej, si odpozorovať nevedia. PS: ja som pôvodne reagoval hlavne na prvú vetu Jejdaseka :)
  • Díky za nasměrování, má tam moc fajnové záležitosti, doporučuji každému alespoň stránku navštívit!
  • x_ander
    Já víceméně souhlasím. U nás je narozdíl od západní Evropy reklam jak sraček. Taky televizi nesleduju, seriály a filmy zásadně na DVD nebo Bluckach. Na druhou stranu web, který je zdarma přístupný, z nečeho žít musí a tak mi ty reklamy (které se teda většinou dají přeskočit) žíly netrhají. A komu to vadí, tak má možnost donate, a reklamy mu vypnou, což je fér ne? To mi spíš vadí plno reklam v časopise, který si za své peníze koupím (a ano, týká se to i herních časopisů, které stojí dost peněz a přesto jsou reklamama doslova nacpané (aspoň to tak bylo dříve, dlouho jsem už nic nekoupil)).

    Jinak co se týká množství reklam třeba v tv, doporučuju škarohlídům mrknout na nějakou americkou televizní stanici. V USA jsem strávil pár měsíců a když jsem tam pustil televizi, tak jsem nevěřil, jak je takové množství reklam vůbec možné. V jednom dvacetimutovém díle libovolného seriálu (Simpsons, TBBT, cokoliv...) pustí bez okolků třeba 5 reklamních pauz. Z toho první beží hned po úvodní znělce (tzn. třeba 20 sekund po začátku pořadu) a poslední před závěrečnýma titulkama. A každá z nich je opravdu kurefsky dlouhá. To si pak člověk občas řekne, že snad i ta Nova má něco do sebe. Ale to jen tak na okraj. Reklamy tady na webu se bez problému dají tolerovat, ale hlavně to nepřehnat, to je fakt.
  • Black_Hand
    to by rekli deti. dospeli by rekli: "dvema desert eagly a plastikou prsou" :\
  • Oh...sipka dopredu.. sweet savior.
  • Ad Orion: Dino Horde - úplně vidím hodiny přírodopisu a paní učitelku - "tak, milé děti, co víte o stegosaurovi?" "no že se dá zabít 18ti dobře mířenými zásahy z pulsní rifle, paní učitelko" :D
  • Hm, podivné. Kliknu na video, pustí se reklama, z který vidim ale asi tak půl vteřiny, to neš stihnu kliknout na liště playeru na šipku dopředu. Pak mi sice ve videu vyskočí lišta s další reklamou, ale ta zmizí též během půlvteřiny poté, co kliknu na fulscreen.

    Pro mě rozhodně přijatelná střední cesta - Games mají hit za reklamy a tudíž peníze na provoz webu a placení redaktorů a já nemusím na celé ty reklamy čučet, jako kdekoliv jinde.
  • Jejdasek...ja som od rodičov preč, dá sa povedať od strednej školy. Po škole som sa nikdy z intráku už domov k našim nevrátil. Žijem úplne samostatne, nikdy mi na nič peniaze nedali. Ale aj tak s tebou nesúhlasím. V Holandsku mám rodinu, keď u nich pozerám filmy, tak tam nie je v televízii toľko reklamy ako u nás. Na Slovensku je reklama každých 20 min. Preto v našej televízii nikdy filmy ani seriáli nepozerám. Všetko si kupujem na Blu-ray. Ja totiž nemám toľko času, aby som 2 hodinový film pozeral 3,5 hodiny. Bývalý východný blok, je stále nenažraný. Preto keď ideš po Bratislave, tak na každom 15 metri je billboard. V Holandsku napr. v Brede nemáš žiadne reklamy okrem nápisov obchodov. V Rotterdame nevidíš pri ceste ani tretinu toho, čo v BA...dokonca som tam nevidel ani jednu celoplošne polepenú električku. Tu v Bratislave je 8-10 električiek polepených reklamou. Na tvoje prekvapenie, sa živým tým, že robím v oblasti digitálnej tlače (viem na čo slúži napr. aj mobilboard) a zároveň aj 2D grafiku do hier. Napriek tomu nezdieľam názor, že má byť všade nekontrolovane našúpaná reklama. Raz som sa o tejto veci rozprával so svojim bratrancom z Holandska, ktorý pracuje pre jednu Francúzku módnu značku, raz keď pozeral u mňa televíziu. On mi na tento "problém" s reklamami u nás odpovedal. V Holandsku televízie vedia, že reklama im bude fungovať len vtedy, ak to s ňou nebudú preháňať. Divák chce sledovať film, a nie neustále nájazdy na reklamy na produkty. Ak na to nezabudnú, budú spokojné všetky strany. Takže asi tak. PS: Príkladom ti môže byť aj slovenský Sector, kde sú videá o hrách z YouTube a bez reklám...
  • vlastik.plaminek
    Na druhé straně člověk, který si nechá sr*t vždy, všude a od kohokoliv na hlavu, protože to je "terms of use." Tím samozřejmě nechci říct, že games někomu se*e na hlavu, z něčeho web žít musí.
  • Tyhle deti nikdy nepochopi, ze peceni holubi neletaji sami do huby, dokud neopusti ve ctyri eti mama hotel a nezkusi sš zivit sami. Az budes ochoten za obsah tohoto webu platit a budes mit dost podobnych kamaradu, tak teprve prijd.
  • prave som s kamaratom nahral 400tis. bodov :) fistful.
  • Black_Hand
    spis se v danym stavu bojim, ze lidi zacnou vice zapinat adblock a i pres vyssi pocet reklam se snizi vyber :(.
  • janchor
    Donate kampaň běží a za příspěvek ti chlapci reklamu na tvým účtu vypnou: http://games.tiscali.cz/tema/podporte-games-cz-57248
  • Jojo takto umí vydělávat peníze každej borec. Tip: zkuste reklamy na eskort a filmy pro dospělý, za to cálujou dobře.
  • u třetího videa jsem tu reklamu už opravdu nerozdýchal. zvlášť, když člověk ještě musí odklikávat následnou reklamu ve spodní části a samozřejmě tak vlezlou, že na ni omylem kliknu a spustí se mi další okno... kam jste to dopracovali... celo-stránková reklama na Jameson (na stránkách, kam chodí děti) byla příjemnější než tohle.
  • Black_Hand
    Dino Horde je stejne mizerny jako Dino Beatdown. jen par animaci navic a par dalsich, mensich veci. hra je stejne zabugovana jako Beatdown a ve hre se prezentuje jako multiplayer beta, i kdyz na steam store strance o tom neni ani slovo.
  • Chápu důvod proč ten přehrávač používá redakce pro podcasty - youtube jim blokuje účty kvůli vložným trailerům, OK, ale pokud prezentujete v článku samostatné trailery, přišlo by mi rozumnější vkládat rovnou youtube videa která jsou veřejně dostupná. Chápu že z těch reklam ve vlastním přehrávači máte prachy, ale toto už mi přijde moc na úkor čtenářů. Možná by bylo rozumnější zkusit vymyslet nějakou donate kampaň než všechno zahltit reklamou.
  • Co video to posrana Evropa 2 reklama dete s tim do riti. Kdyby jen u prvniho tak ok chapu ale tohle??????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit