Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gloria Victis je ted ve stavu pre-alfa, nevím co mě to napadlo a dal jsem jim slušný donate a kupodivu jsem se dva dny nezastavil jak mě to chytlo.

    Proto si tu dovolím takovou malou mini recenzi: V první řadě hra je ve stádiu pre-alfa, je to hratelné, ale samozřejmě tisís bugů, když se ale přes to člověk přenese kupodivu je to zábavné.

    První co mě zaujalo je styl. osobně patřím mezi lidi co nenávidí fantasy-mmorpg a to z prostého důvodu jsou všechny stejné, tisíc fireballů a ukázková show pro epileptiky, nereálné zbroje a zbraně je snad to co mě vytáčí maximálně nejvíc. Gloria Victis jde naprosto střídmou a střízlivou cestou. Veškeré věci jsou prakticky reálné, plánuje se pouze low-magie v praxi klérici a felčaři, kněží, druidi, šamani, s lektvary a maximálně boosty založené na proslovech či modlitbách..geniální!

    Žádné posrané firebally a podobně. Hra my hodně připomíná geniální mmorpg Shadowbane, bude zde bojovat o kontrolu nad zdroji a městy, bude možnost i města stavět, vylepšovat, najímat npc a podobně. Za mě zatím palec nahoru.
  • Kinet1c
    vyzera to na zaujimavy rok 2013
  • Jediné co mě na LEGENDS OF AETHEREUS štve je jak hrdina v těžké zbroji metá kotrmelce *1*
    • Asharak
      Ještě k tomu přes štít *15*
  • Všechno je to sice hezký, ALE!!!! Proč se všichni drbou s těma velkýma světama, když to hlavní je přece příběh!
    Vzpomeňte na Realms of Arkania III: Stíny nad Rivou - jen jedno jediný město + nějaké okolí a byla to naprosto fantastická hra!!!
    Co takhle se vydat směrem méně je někdy více???
    • walltar
      Protože to je čistě subjektivní záležitost. Já radši velký sandbox svět a udělám si vlastní příběh. Příběhových RPG máme dost. Pro mě je příběh hry až skoro na posledním místě. Radši chodím po světě a objevuju co se kde schovává. A hledám nové možnosti jak hru hrát a co v ní dělat ... třeba u skyrimu sem za dobrých 200h nedohrál příběh ani do půlky.
      • Asharak
        ... a přitom můj vlastní (hlavní příběh) trvá celou dobu.
        Je to boží, když si hráč uvědomí ten potenciál a tu pravou krásu hry a zapomene, že hra má nějaká příběhová "pravidla".

        OT: Nejlepší byl Ork, co sem s ním prvně šel po úvodu do hor a prošmejdil pár jeskyní. Huah! Potrhaný jsem se konečně dostal do vesnice *4* Doufám že pokud udělají TES VI, vymodelují ten svět líp a přidají o něco víc lokací, outpost a pod. objektů.
  • RELICS OF ANNORATH... hezká prezentace grafiky, která by byla vhodná spíše pro singleplayer hru... ono totiž jakmile se do toho virtuálního světa vypustí hráči co začnou pobíhat jak splašený slepice, vykříkovat LOL, skákat apod. tak je veškerá středověká atmosféra ta tam
  • MinisterOfSillyWalks
    LEGENDS OF EISENWALD bude nářez jak cip *14*
  • Odkud je ten úvodní artwork?
  • lutujem, ale ak to nie je iso, tak to pre mna nie je nikdy ono... a iso sa, samozrejme, nenosi.
  • Asharak
    Týjo... to GLORIA VICTIS yvpadá na vašem videu fakt božsky, ta atmosféra, cítit jde hodně skvělých her, teda hlavně Gothic (3) a cosi jiného. ALe pak je trochu škoda toho MMO :| A některé videa na youtube tomu nadšení trochu ubrala no. Ale ten soundtrack z prvního videa je fakt jak ze Zaklínače :) (super)

    Ale pak je tu LEGENDS OF EISENWALD, a ztracené Disciples 2 (trojkou), vypadá to taky dobře, sic na Disciples 2 to mít nebude. Doufám že ty hry vyjdou teda *4*
    • Kozy
      Asi tak, Gloria vypadá fakt skvěle, no teda až na ten pohyb ale na to je ještě času dost. Disciples jsem miloval a tak doufám že nezklamou, to vyzbrojovaní vojáků je perfektní.
      • Tikov
        Ten pohyb je trochu divný, ale mne zatím nejvíc udeřila do gesichtu absence AI (což předpokládám dorobí) a to MMO- přece jen to vypadá, že by v SP nabídla lepší vyblbnutí než MaB.
  • Uz jsem si zapsal asi petici her na pristi jar a i kdyz se jedna vesmes o RPG musim tam pridat i tyhle fesaky :)
    • Vypiš je prosím *3*
      • Zlomena ruka: Hodne se tesim na Sui Generis Age of Decadence Expeditions: Conquistador Wasteland 2 a The Banner Saga :) a rozhodne si nenecham ujit Path of Exile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit