Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkud je ten obrázek s týpkem a goblinama? Je boží. *4*
    • walltar
      Ten je z domovské stránky Unepicu. http://www.unepicgame.com/

      EDIT: Ještě je jednou v sekci game na té stránce bez toho nápisu unepic
      • Dík!
  • proč byl UnEpic odmítnutý GOGem?
    • prej "neodpovídal požadavkům na zájem zákazníků", stejně jako na steamu, kam se taky nedohrabal... ale je to škoda, fakt je to super gamesa!
  • czechtek
    UNEPIC *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Škoda, že článek vyšel teprv teď, ještě před pár dnama se dal Unepic sehnat za pár šupů v balíčku Indie Royale. *7*
    • Jaká škoda?Proč kupovat,když je to na warezu zadara? *5*
      • Shania
        Mozna proto, ze chceme aby podobne hry nekdo delal i dal. To ze darmozrouti jako ty se spolehaji na to, ze jim vyvoj hry zaplati nekdo jiny a pak jen nadavaji na to, ze uz se nedelaji poradne hry.
      • ty jsi vemeno, ale mlíko z tebe neteče...
      • Kozy
        že to píšeš zrovna po tom co tu proběhl lynč pirátů
        • Mě ty vaše žabomyší války nezajímají.Všiml jsem si sice článku s stovkami komentů ohledně pirátství,ale nechtělo se mi projíždět ty vaše hlody.
  • 13_11
    Horst Fuchs → Škoda je umřít a nic nehrát – i bez slevy se dá Unepic pořídit za pár šupů.
    Z Fandy Martina Ludvíka by Martin Ludvík moc radost neměl, anebo jde o nápadnej trolling, kterej tady fakt nikoho nezajímá.
    Steam → Přesně jak píše Kubas. Nejspíš za to může i nahota ve hře, kdo ví? Rozhodně bych se ale upnul ke Greenlightu od Steamu, díky čemuž by hra, nepochybně s několika úpravami, přeci jen vyjít mohla.
    Dworkinwalltar byl rychlejší.
    heretic, Marty → :-)
  • DeDy
    Teď jsem vyzkoušel UNEPIC a plně z té hry uchcávám (smíchy i propracovaností). Je to božské! Proč ještě není na games recenze?
  • :) No a třeba v jiném bundlu .... UnEpic mi na první pohled jako jistota nepřipadal
  • Je taka velka skoda, ze sa Unepic nedostal na steam, hral som to chvilu, upiratenu verziu a bola tam taka celkom sikovna prevencia, ze za desiatym levelom sa to nedalo ulozit a vtedy som si povedal, ze ak to niekedy vyjde na steame tak to kupim a dohram.

    Neviem, preco sa tak nestalo, hra je to podla mna skvela a urcite by mala na steame uspech a aj humor tam bol celkom dobry, taky trosku v nerd style, ale som sa neraz usmial a zasmial.

    Zeby skryta zakulisna nenavist? Konspiracne teorie mozu zacat!
    • To určitě, ostatní vývojáři vídí v této hře příliš velkou konkurenci, tak podplatili steam, aby hru nepodporoval.

      Nebo je možné, že je ve hře skrytá pravda, kterou se všemi prostředky snaží ututlat....

      Každopádně je to velká konspirace a bije do očí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit