Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych upzornit na nedávného vítěze španělských Gamelab Awards, skvělé plošinovkové RPG Unepic http://www.unepicgame.com/en/game.html, které je nyní k dostání i s oficiálním českým překladem.
  • walltar
    Na starbound se celkem dost těším .... u terrarie sem ztrávil hromady času a starbound vypadá ještě líp.
    • starbound bude pecka už jen z toho co jsem viděl a vím *15*
  • Hmm, kde sezenu Star Command pro Android? Na google play to neni. Dik.
    • 13_11
      Dle vyjádření tvůrců: „When it's awesome.“ Joystiq jinak napovídá, že by to mohlo být už toto léto.
  • Tip na nějakou novou zajímavou indie hru, kterou si můžu zahrát hned, by nebyl? Hrál už někdo Deponii? Zajímalo by mě jak náročná tam je angličtina.
  • Zdravim,
    rad bych upozornil na jednu indie gamesku Dark matter (nevim, jestli se o ni uz nekdy nekdo zminil). Ma vyjit koncem roku 2012 a vyvyji ji nezavisle studie intervawe stuido (Nuclear Dawn). Tuto je link na stranky: http://www.darkmatterthegame.com/
    Verim, ze stoji za poozornost..
  • Meneldour
    Jsem jediný, kdo vidí v Star Commandu UFO: Enemy Unknown? :)
    • Neboj, nejseš.
  • Co takhle toto? " http://wollay.blogspot.cz/ "
    • 13_11
      O hře Cube World jsme již psali.
  • GlaDOS
    Já bych se o Starboundu nebál říct, že je to vykrádačka Terrarie. Ale v tom nejlepším slova smyslu. Ona to v podstatě Terraria je, ale mnohem vymakanější. Pořád tu je generovaný svět (nejen jeden, sposta rozdílných světů), ve kterém se bude z kostiček stavět (některé větší budovy budou už předpřipraveny jako plánky), budou se kopat minerály, zabíjet nepřátelé,... Akorát budou světy zajímavější, zbraně jsou generované z různých částí, bude možno vyrábět dopravní prostředky, nepřátelé nebudou zraňovat jen dotykem, ale má tu být speciální bojový systém, no prostě Terraria 2.0. Už se nemůžu dočkat, až hra vyjde.
    • Vykrádacka, dela to stejny dev, je to jeho hra, zadna vykradacka, akorat dev cislo 1 je pako a ukoncil terrariu, dev cislo 2 spravne pokracuje vo vyvoji akorat sa to vola inak.
    • RavenHolm
      No když si vzpomenu na to kolik hodin jsem v Terrarii zabil, tak jsem docela zděšen kolik jich utopím v Starbound:D
      • Mám to uplně stejně. Nejdřív nějaká stovka hodin s neoriginální verzí Terrarie, pak jsem to koupil a další téměř stovka hodin s originálem. Největší zábava byla na soukromém serveru :) Tam jsem strávil 3/4 času s kamarády.

        Takže pokud Starbound vyjde koncem léta, do Vánoc mám vystaráno :D
        • GlaDOS
          Nejspíš nevyjde. Autorům jde práce od ruky, ale i tak trochu přecenili termín. Na redditu se někdo zmiňoval o posunutí datumu vydání na konec roku.
          • Nevadí, tak to budu mít jako Vánoční dárek. Hlavně když to bude takové, jaké to popisují :)
  • to overgrowth nikdy nebude take dobre ako vyvojari dufaju, hru sledujem uz dlhsie na youtube ale cely cas mam pocit ze tam o nic nepojde, fyzika ja za hranicou prestrelenosti tie zajace doslova lietaju takze nejaky parkour tam nema ako ohurit, dalej tie suboje su ako hod kockou, proste vyhra je jedna velka nahoda. je to v podstate to iste co lugaru a jediny vyvoj co som zaznamenal je jedine v zmene nazvu. ostatne hry ma nezaujali. kosticky su pre mna passe. takze slabota ako cela tato uhorkova sezona a vlastne ako cely tento na hry chudobny rok. ci uz indie alebo AAA coraz vacsia slabota.
    • RavenHolm
      Myslím, že oba žijeme v jiném roce.
  • zase clanek o nicem kdyz tu nemam tu hru jak si zahrat tak keci o 15 - 20 let stare hre jsou mi pase..az budete davat odkaz a navod na zprovozneni aby si ji mohl kazdy otestovat budiz
    • Lurok
      To vis a rovnou ti muzou poslat NES/SNES postou ne ? Snad nejsi uplnej dement, aby jsi neumel pouzivat google.
    • GlaDOS
      Tvůj komentář je o ničem. Článek jako obvykle čtivý a zajímavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit