Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monopol by se už mohl poučit, ale proč by to dělal když ty blbosti tolik lidí kupuje? Třeba Fear 2, otrava na entou. Dýl jsem vydržel snad u všech indie her
  • Requiem1990
    Co takhle zavíst speciální sekci indie her kde by bylo daleko víc článků? :)
    • 13_11
      Já jsem toho názoru, že indie hry můžou vedle těch velkých v klidu koexistovat, netřeba je zavírat do speciálního chlívku. Nezávislých článků je takhle „na rozjezd“ dost, a co nám připraví budoucnost, to se nechme překvapit.

      Jinak pokud jde o zpětné dohledávání indie věcí, tag http://games.tiscali.cz/tag/indie/ to jistí.
  • Koupil sem si Terrarii na steamu za 5 Ecek ve sleve a hru si uzivam nez Black ops, ktery bylo rozhodne drazsi. :)
    • pardon vypadlo tam vic :)
  • Odulin
    Super, že věnujete indie scéně, to se mi moc líbí! Jen tak dál. Jinak včera jsem si dal Zen Bound 2. Pro ty co neznají, jedná se o takovou trochu logickou oddychovku (původně pro iOS), ve které omotáváte předměty provázkem:).. zkuste, na Steamu je ani ne za Euro;)
  • skusali ste niekto to SMAZ? Oplati sa to? Pride mi to trochu vela 10 eur za indie malickost...
    • SPAZ? Rozhodně doporučuju, ze začátku je to trochu otravný, ten tutorial mohli řešit líp, ale jak se do toho dostaneš, tak je to skvělá indie hra, jejíž autoři si zaslouží každou korunu.
  • MrSanta
    Musím se připojit k pochvale. Věnování se indie scéně je chválihodná činnost. A navíc jsou ty články i hezky napsané, takže tlesk tlesk.
    Jen tak dál, indie guru *4*.
    PS: každému RPG pozitivnímu hráčovi doporučuji vyzkoušet Eschalon Book I a Book II. Moc pěkné hry s nádhernou (pro mě) grafikou, turn-based bojem a spooooustou skillů. Obě hry mají demo. Jsou to sice "starší" a profláklé kousky, ale za připomenutí stojí.
    Navíc jsou teď na páře v akci a obě hry dohromady stojí necelých 9 €.
    • Díky za tip. Právě jsem koupil oba booky a vypadá to výborně...
      • MrSanta
        Příjemnou zábavu. Za tyhle peníze je to zadarmo.
  • Děkuji za článek.Osobně jsem teď ponořen ve světě Terrarie a to hlavně díky vám. :)
    Dlouho jsem byl zastánce freeware her a indie scénu jsem opomíjel, ale za poslední čtyři roky jsem si všimnul tolika zajimavých titulů, že jsem si některé musel také zkusit.Osobně si myslím, že kvalitou a zpracováním přesně vyplňují mezeru na trhu a jsou perfektní pro podobné lidi, jako jsem já, co již mají cosi odehráno a hledají hlavně hratelnost a nové nápady.Další ohromné plus pro mě je nenáročnost, jelikož hardwarové závody jsem ukončil před více jak šesti lety. :)
    Přeji hezký večer a těším se na další informativní články.
    • 13_11
      A já moc děkuji za váš pozitivní ohlas.

      Jak už jsem psal v prvním díle Rozcestníku, bez vzájemné spolupráce to nebude ono. Já se budu snažit hledat zajímavé materiály, vy o nich v diskusi zase můžete zajímavě diskutovat. Nebo zmiňovat vlastní věci, na které jste v poslední době natrefili, to je jedno. Smyslem je, že se všichni vzájemně zabavíme; narazíme na něco nového; rozšíříme si obzor; zjistíme, že dobrou zábavu neposkytují výlučně velké týmy AAA her... protože indie scéna... to je jak 70. léta skateboardingu v Kalifornii – než přišly soutěže s velkými balíky peněz. Je nezkažená... osmdesátková... devadesátková. A je-li mi dobře známo, pak freeware hry sem patří taky.
  • Zdravim.Přicházim s jednim dotazem a to k těm,kdo se vyznají v indie hrách.Kterou indie hru byste mi mohli doporučit?Podmínky:ne adventura,ne grafika jak na mobilu,a třetí aby se dala nějak ´´zdarma´´ sehnat(víte jak to myslim a ne nejsem troll) ikdyž to neni tak důležitý,snad bych si ji nějak sehnal,hlavní sou 1. a 2. podmínka.
    PS:v minulosti jsem hrál Lemmings a to mě bavilo
    • Podobný princip, jako měli Lemmings má hra Clones.Jen je u toho velice infantilní grafika a hudba.Ovšem obtížnost mi přišla velice dobrá.Já si ji koupil na Stea. nechci dělat reklamu. *3*
      • http://clonesgame.com/ - tam maš zadarmo demo.Doufam, že jsi to tak myslel.
        • děkuju
  • podle mě to jsou kraviny, tyhle hry se nemůžou vyrovnat GTA, mafii, CoD atd.
    • kdyz si chces neco zahrat tak na 5-30 min a nechces u toho travit tolik casu tak to jsou idealni hry... Jinak SPAZ muzu jen doporucit jedna z nejlepsich indie her co jsem kdy hral!
    • vasekveselej
      Please don't feed the troll guys :)
  • Vyborne Games.cz, miluju indie hry, nejspis proto ze casto pripominaji hry z 90 a 80 let a to jsou hry ktere tak milujeme :)
    Mam z vas radost :) jen tak dal :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit