Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvely clanek, diky za nej!
  • Oprava za mesic :)
  • video nejede ani jedno tak jako vzdy ze ? n5m
    • GlaDOS
      Na Opeře mi jedou OK.
    • Pouzivam Mozillu a jede uplne v poradku.
    • 13_11
      Mozilla.
      • walltar
        Taky mě to příde, že to je mozillou ... já musím používat na hromadu stránek chrome i když ten prohlížeč je totálně nepoužitelný na víc jak 10min. By mě zajímalo kde je u tohohle chyba ... jestli v javě v mozille nebo ve mě. *1*
        • skus operu a nemas problem z nicim
          • walltar
            Tak v chrome taky nemám problém s ničím kromě prohlížeče samotného ... řekl bych že na tom bude opera podobně ... bude tam ten syndrom "není to firefox" *1*
        • 13_11
          Aha :-) Já ji psal z důvodu, že mně tu funguje naprosto bezproblémově.
          • walltar
            Jo tady nemám problémy ... problémy mám třeba na stránkách czc kde mě nefunguje prakticky vůbec nic.
  • Chvalim prehlednejsi mix toho co se stalo za tyden dobra prace :)
    • docela mrdník.. uplně se v tom ztrácím...
    • 13_11
      Za měsíc... Teď jsme to nastavili za měsíc.
      Jsem rád, že přehlednost těší.
      • walltar
        Jo jo tenhle mix toho co se stalo je podstatně lepší než v minulých dílech ...
  • jindra.veliky
    dobrej je ted na steamu za 14 euro Primal Carnage
  • supeeeeer...ale počkat prečo by som to robil... mám doma Dishonored...
    • fajn, běž si ho tedy prosímtě zahrát, namísto psaní naprosto nesouvisejících a slušně řečeno přihlouplejch komentářů. Uleví se Tobě i Tvému okolí ;)
    • jonatan.hanzlik
      No offence, ale Dishonored na Thiefa nemá. Minimálně v atmosféře a navíc (doufám) je mnohem těžší než Dishonored, které ti opravdu nezatopí ani na nejtěžší obtížnost...
      Navíc to bude velká nostalgie, zase si zahrát Thiefa :-)
    • 13_11
      A až ho dohraješ?
      • No tak znova, to je přece jasný
        • A proč by to někdo dělal?? Sotva jsem to donudil celý natož ještě jednou..
          • hmmm, já ho teď hraju po druhý a bavím se královsky
  • Alex81
    Hodně se píše o podpoře LAN, jak je to dobře a vyčítá se nepřítomnost LAN. Je to opravdu tak duležité? Ttahá se ještě někdo k sousedovi s kompem, aby mohli zahrát po LAN?
    • Giuzeppe
      Staci ist na nejaku hodinu informatiky a zistis ze LAN ma hodnotu zlata *3*
      • Alex81
        Ať už se zavede školný! Proč mám někomu platit hraní videoher!?
        • Kamaráde, některým lidem ze svých daní platíš mnohem horší věci.
        • GlaDOS
          Na základce školný? Na střední už je většinou disciplína.
          • Giuzeppe
        • walltar
          A co chudáci lidi, kteří umí s PC líp než jejich učitel? Tam mají sedět a hledět do zdi?
          • Alex81
            Za svoje peníze ať si dělají co chtějí. Ne za cizí. A pokud je učitel horší než žák ať jde k lopatě, nevím proč ho z mých daní platit.
    • 13_11
      Zvyk je železná košile: od PC hry očekávám jak možnost uživatelského nastavení, tak LAN/internet. Beru to za stejnou samozřejmost, jako že si s kamarádem radši povídám naživo, než přes IM.
    • Tunngle, hamachi...
    • walltar
      Imo se to ve hře hodí .... nepodpora lan znamená, že se musím spolehnout na internetové servery třetí strany a ty pokud se zavřou tak mám po multiplayeru. Pokud je podpora lanu znamená to, že si můžu zahrát s kamarádem přes hamachi kdykoliv a jakoukoliv hru. Třeba Supreme commander FA byla ukázka toho, že Lan je nutnost ... jejich GPG net mě přinesl víc než jednu bezesnou noc a NAT problémy zase to, že sem si skoro nikdy nemohl zahrát pokud hrál můj spolubydlící. Tak sme často hrávali spolu přes lan ... bez podpory lanu sem mohl tak leda sedět a nechat si zajít chuť.
      • Paulcz
        Přijde mi, že většina normálních her má dedikovanej server nebo dokáže být současně klient/server a je hratelná přes lokální síť. Battlenet a podobný věci jsou raritou. A u těch komerčních kravin na jedno použití to je fuk, jelikož to za dva roky stejně nikdo moc nehraje a tudíž se vypnou servery nebo případně vyjde další díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit