Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nejvíc ze strategií s moderním tématem oslovil Red Alert 2. I když vím, že Starcraft nebo Dune jsou ještě sofistikovanější. Westwood uměl. Přílet Zeppelinů do USA byl í zážitek na celý život. Nopak mě trochu mrzí, že jsem si nenašel vztah k Supreme Commanderu. Ale zase nikdy není pozdě :).
    • SupCom nebyl prekonan. Stale je to nejvice strategicka hra.
      Vezmi SupCom: Forged Alliance
      mrkni na faforever.com
      stahni patche a vylepsenou inteligenci
      Na kampan se vykasli, pust si skirmishe male mapy,
      Pro zacatek s vypnutou Fog of War.
      AI predvadi neskutecne veci. A hlavne nesvindluje, ani trochu.
      Vytecne bitvy jsme si uzili 2 lidi proti jednomu AI na stredni mape.
      • walltar
        Jo hlavně si ale člověk nesmí zapínat AIx protože to celkem švindluje ... *1*

        Jinak naprosto se vším souhlasím. Jenom bych doplnil, že FA chce celkem slušné železo. Na plné detaily, na velké mapě to zvládne málo co. Ale hra potom zase vypadá nádherně.

        Já sem teď třeba pustil HW2 complex a uvědomil si, že moje vysněná strategie by bylo Forged Alliance v kabátku Homeworldu 2.
        • AIx ma svidl uz popisu. A dopredu rika jakym zpusobem bude svindlovat. :-) Kazdopadne pro cloveka zvykleho na bezne hry, bude Sorian AI velke prekvapko. BTW : Vis ze Sorian maka ted na kickstarter projektu Planet Anihilation?
        • Na Complex si zase musím udělat čas. Jenom jsem si k němu trochu čuchnul a vůbec jsem nechápal co se děje. Hlavně jsem měl problém s lidma a jejich hodnostma.
  • BoB.2
    Bourák ví co chce. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit