Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • designem postav se jednoznačně inspirovali u batman:AA, protože tlustej týpek vypadá skoro stejně jako BANE, a pak to co se promění vypadá jako CROC, takžeee LVL UP!
  • Omg, dost mě štve že přesně takový věci nevychází na PC. Jasně, mám rád PC klasiky, Half-Life, Fallouty. Pěkné decentní vyleštěné klenoty. Ale koho z vás se nebavilo se vypnout u Diabla, vyřádit v Painkillerovi nebo jen tak běhat a ničit v San Andreas.

    Prostě mi to na PC hodně chybí. Mám celkem obdiv k tomuhle žánru frenetických mlátiček a jediný co se tomu aspoň přiblížilo byli naposled Darksiders. :)

    Btw.: design těch charakterů je brutální, konečně něco originálního. A na toho borce s revolverem ve stehně se i dobře kouká.

    Prostě velkej respekt... pro Japonsko předpokládám. *8* *14* *14*
  • MidnighT91
    O téhle hře slyším poprvé a doufám že je to naposled...
  • cela tato hra vyzera byt na poriadnu sialenost, sprostost VELKEHO kalibru, skratka je to fakt super zabava pre deti vo veku od 3 do tak 10-12, potom vyssie kto to bude hrat, to mozme nazvat smutna realita dneska, nastastie vychadzaju na ps a xbox aj ovela kvalitnejsie tituly ako takato hm s..hm vec, a je z coho vyberat, a ako "kk" poznamenal je len dobre ze to bude iba na tieto platformy, dieru do sveta to neurobi, chvala bohu
  • Cahir
    What the FU*K is that?!
  • jsem rad ze to bude jen na X360 a PS3, protoze takovou dementni hru videt na PC, to bych ho asi hodil z okna.
    • ucho
      tak hlavně nevypínej monitor *5*
  • XorxoxTalarius
    Uz jsem videl leccos :) Ale ten typek s tim revolverem v noze je fakt silenej :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit