Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nhl 13 neni kravina ale lepší je nhl 12 a 14 *16* *16* *16* *16* *12*
  • Jak se dá rozbít to plexisklo ?
    • Soubojem. *3* *3*
  • kluci nevím jak si dát český komentář. je tam vůbec? dík
    • nejde d.. *3*
  • Zdar lidi,prosím poraďte mi.Koupil jsem si nhl 12 na xbox 360 a z jedný věci naprosto se.. maggi... *16* Vytvářím vlastního hráče,ale NIKDE nevidím možnost tohoto hráče ULOŽIT!!!!Prostě jsem to nenašel.Úpravy jdou,ale za Boha nevidím nikde možnost tohoto hráče uložit.A když vás editační složka pustí pryč tak bez save!!!Prostě to nemůžu najít...Absolutně jsem to nepochopil,a to hraju nhlka od roku 2000...Tady ten manuál je naprosto chaotickej...Písněte-páč už nevim...
    • Mám s tim načítáním uplně stejnej problém, měl sem dojem že je to v Cedu tak pro jistotu sem tu 12ku koupil ještě jednou a je to uplně to samí. Podle mýho, jelikož PS3 nemá zálohování a nedělá to ani to, že by bylo HDD nějak zaplněný, možná těch pár poslední kusů EA pěkně odfláklo. Celkově například "zrychlení" pohybu hráče vůbec nefunguje.
  • Ja bych taky poradit.Nevim cod k pripojeni online,muze mi nekdo helpnot?dekuji
  • Je to pěknánhra a dal bych sto procent a myslím si že NHL 13 je na nic dal bych sedmdesát procent *6*
  • Jak můžu hrát NHL 12 online:)
    kdyžtak si mně přidejte na skypu... a mohli by jste mě někdo poradit :) Skype: celosi 1 díky;)
    • uz ti nekdo odpovedel na tvou dotaz?taky bych to ocenil. *3*
  • Recenze dobrá hra taky ale má jednu obrovskou chbybu která ji sráží na max. 4/10 a to zamrzávání a nemožnost načtení uložených her. Zkoušel jsem to několikrát a po určité době se stane že uložená hra nejde načíst a zamrzne celá konzole ( jesti se to děje i na PC nevim, ale co jsem koukal na google tak asi jo ). A nestává se to jen u her manuálně uložených ale i u auto save. Čili prostě děs a hrůza a například takový BE a pro díky tomu nehratelný. Čili děkuji EA za zbytečně vyhozený peníze a garantuji Vám že už si u vás žádnej hokej nekooupim.
    • taky se mi na PS3 stava ze to najednou z niceho nic zamrzne :(
      • to znam
    • Na PC se to nedeje, tam hra slape jako hodinky. Na PC hra nevysla. :D Hraju to na Xboxu a nemam s tim problem. Nemas naopak ty problem s X360 harddiskem? Co takhle zaloha a format?
      • bohuzel mam zrovna PS3 čili tam nic takoveho nejde
        • Mozna je cas konecne si precist manual. ;)
          • mno vmanualu alespon v tom co jsem mel u hry kterou jsem si koupil predevcirem jsem mel pouze varovani pred epilepsii a to jak mam strcit cd do mechaniky jestli je tam neco vic tak mi to prosimte napis protoze z mi zacinaj nervem vypadavat vlasy :D
  • LIdičky.... :) vy diskutujete jestli ta 1000 kč byla dobrá investice ale.... já si kvůli tomu koupil PS3!!! JEN KVŮLI TOMU. A nelituju pač nakoupim nové hry.
  • kdyz hraju Be a Pro muzu treba kdyz skonci sezona byt nominovan i do narodaku nebo to takhle nefunguje?
    • myslim že to tak nefunguje. nikdy jsem se tak daleko nedostal pačč mě Be a pro moc nebaví. Co vim je to, že když seš špatnej tak můžeš sestoupit do nižších lig :). já v bráně xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit