Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já už žádné NHL hrát nechci... před několika měsíci mi v NHL 2004 na nejvyšší obtížnost dali rusové dvě minuty před koncem zápasu vyrovnávací gól a dvě vteřiny před koncem vítězný... já si tehdy málem rozdupal brýle, jak mi vztekem spadly z nosu na zem

    ještě po těch měsících je psychická újma stále zřetelná, když jen slyším ta tři magická písmena NHL
    • Jack1947
      To chce jit obcas nachvily i ven , vis vybublat vztek a zase se vratit do brlohu *15* .
      • až si objednáš z anglie nějakou elektroniku, vzpomeň si na mě, pokud ti dojde rozbitá *15*
      • já si vybíjím vztek v práci na kartonových krabicích s označením Fragile
  • Mart9
    NHL 94 bylo mé první NHLko. Ty zvuky, úžasná nostalgie *4*
  • Redneck
    Kez by tam byly i ty oldschool soupisky - Wendel Clark, Doug Gilmour, Felix Potvin...
    • Pavel Bure, Trevor Linden, Geoff Courtnall. Ti měli dobrou rychlost a dobře se s nima ujíždělo na bránu. Kvůli těmhle rychlíkům jsem hrál za Vancouver, ale snad nejrychlejší tým tam bylo Calgary.
  • DarkShadow14
    hm a to by sa nedalo keď už tak aspoň v tej 2D verzii vydať aj na PC? *1*
  • Skoda, ze tam nebudou stare soupisky. Takhle to zustane nekde na pulce cesty a to je skoda.
    • nekromant33
      bejt to na pc tak tam ty soupisky mas aji v zakladni hre... oh well
    • Redneck
      Jo a Jags s dlouhejma vlasama!! The mulletman!!
  • NHL 94 Style!

    http://video.nhl.com/videocenter/console?id=225308
  • ringmancz
    94ku mám na Sega CD a řekl bych, že to bude zábavnější než tenhle mod
  • Hm jenže to běží v novym enginu, je tam pouze pohled shora, takže hratelnost bude úplně odlišná. Pochybuju, že budete moct dát góla přihrávkou, jak to šlo v 94..
  • Co já se s bráchou napařil NHL hockey na PC. Byl to naprosto skvěle hratelnej hokej. Na to, jak jednoduše to vypadalo, tak šlo dělat psí kusy. Tak, jak se zde dalo dělat gólmanům kličky, to už pak hodně dlouho v žádném dalším hokeji nešlo, až pak v 2004 kdy šlo ovládat páčkou přímo hokejku.
  • Jack1947
    Sportovni hry, mne krom par vyjimek nikdy moc nebrali, Sport mne vlastne nezajima jako celek ac jsem do NHL11 nebo tak hral i Fifu nez mne to uz prestalo bavit, (hral jsem ne kuli soupiskam , zabave bojum ty mi moc nesli bodycheckum) grafice u fify vybornemu ceskemu komentari ten se mi libil, u NHL na konzole mi citelne chybel *9* , ted by mne zajimalo co by mne ,mohlo respkt cloveka jako ja presvedcit a zkusit, vratit se k NHL a fife jen tak kuli tomu abych videl v cem je ta nova revoluce, (berte to spis jako zamysleni, nez jako hodnotny komentar _ vzdy jsem byl spise na akcni hry a netrollim jen prozivam trochu nudu, tak si to kompenzuji diskuzemi, kdyby nahodou... *6*
    • bobsh
      "hral jsem ne kuli soupiskam , zabave bojum ty mi moc nesli bodycheckum" ...eh, cože?
      • Jack1947
        Ale no tak... jsem to napsal trosku rychlejc... no.
    • Redneck
      Ve hre je lepsi anglickej komentar a zive ceskej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit