Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celej svet fotbalu, hokeju, tenisu, boxu, formuli, plavani a ostatnich nesmyslu je mi visostne ukradenej. Proto nemam pochopeni pro toho kdo tvori cilovou skupinu pro hry timhle se zabejvajici. Prijde mi to jako uchylarna. =D
    • Mart9
      Můžu se zeptat na tvé koníčky?
      • jackherrer
        Psát nesmysly do diskuzí?
        Mě osobně kompetivní profi sporty taky moc neberou (přesto si zasportuju rád), ale někoho třeba jo. Spíš mi vadí, že vydávají každý rok to samé s minimální změnou. Kdyby třeba dva tři roky pracovaly na technologii a pak vydaly něco co bude opravdu nové měl bych k těmto hrám větší úctu. Nebo jestli se aktuální soupiska nedá řešit pomocí patchů, pro mě za mě placených, protože to je asi jednný důvod proč je nový díl každý rok ne?
        Plus mě napadly DLC třeba s KHL nebo naší či jinou kapr ligou.
    • říká se tomu svět sportu.. to jen aby jsi je příště nemusel všechny vyjmenovávat po jednom, ušetří to čas *3*
      • Tak spis teda svet kompetetivniho sportu.
        • ne nezbytně, všechny sporty co jsi jmenoval (až na formuli) můžeš provozovat i relaxačně
  • Johnny
    omg.. jo.. to je přihrani hokeje fakt duležitý xD
  • No ještě se mají hodně co učit. Dresy jsou spíš z rosolu než z látky.
    Měly by si zajít na exkurzi do 2K.
  • obcas jim ten dres pekne vibruje :-D
    stejne je zajimavy s tim,kolik maji lidi a dalsich veci,ze jak u hokeje,tak u fotbalu nejsou schopny udelat ty pohyby plynuly...(i ta grafika a engine je relativne marny)
    a to nemusi nic poradnyho vymyset...je tam jen par hracu na hristi...
    mi to prijde,ze to je hodne penez za malo muziky pro vyvojare...
    • a do kdy vlastně ještě mají tu licenci? snad ne do konce věčnosti
      • tyjo...tak to vubec netusim...jenze kdo by mohl delat hokej...2k sports?
        • upřímně, myslím si že líp než EA by to zvládl skoro kdokoliv, i kdyby to byl jejich první pokus o hokejovou hru
          • mozna :D
            tezko rict...preci jen ta zkusenost ve vyvoji by asi chybela...
            ale kdo vi,kazdopadne EA je dost zasekly..jak grafikou,tak stylem hry...a tyhle drobne upravy kazdy rok jsou spis vtipny
  • Dogkiller
    Tak zatím to působí spíše úsměvně. Jakoby na nich vlály nějaké gumové pláštěnky... :-D
    • hlavně ty xichty vapadaj fakt hrozně, když to člověk srovná s těma novýma Cry a Unreal enginama
  • grafika jak z 10 let starý hry, ale hlavně že se jim vlní dresy.. btw dodělali už EA konečně nějak hru u mantinelů, nebo tenhle aspekt hokeje pořád ignorujou?
  • A už z toho také konečně udělají kontaktní sport s přetlačováním a svazováním hráčů po celé ploše nebo se veškerý kontakt bude stále omezovat jen na hity a tisknutí u hrazení?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit