Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec,

    mám dotaz nevíte jestli se chystá XboxOne s NHL 16 jako "dárek"?
    • Zaplati 11 tisc, mysli si ze dostal neco jako darek.
      #ovce
      #konzolista
      • Ani ne jedna hodina a už jedna inteligentní odpověď.
        Už jsem se lekl že tady není nějaký mudrc a chytrolín *1*
        Já se Vám divím všechno komentovat.
        • Ja se zase divim, ze nekdo vyhodi penize za konzoli. Nenadelas nic.
          • Všechno má své.....a pokud si chci zahrát NHLko, tak už mi ani nic jiného nezbývá. A co sleduji, tak spoustu her se už dělá přednostně na konzole a poté, ne vždy dobře, portuje na PC. Moc her jste ukradli a teď se Vám to vrací.
            • Kubo ty seš ale pičhus :D
          • Mám herní PC i PS4 a jako vyhození peněz za PS4 to nevidim.Ty prostě na to nemáš,asi maminka nekoupila, tak prudíš. *1*
      • i tenkrat v troji dostali darek *5*
  • Kdyby to bylo i na PC a ne jen na konzole, tak by udělali lépe.
    • Tjn, 5 prodaných kopií navíc je určitě vytrhne. Ale jako fakt, EA dobře ví, kolik se toho prodalo na PC a očividně to bylo dost málo, jinak věř, že firma chce vydělávat prachy a pokud by se jim to vyplatilo, tak tady máš každej rok PC verzi.
      • hlavne ze ea je jenom fifa a nhl vid? koukni na net a zjisti za jakyma znackama stoji. pak neco mluv.
    • prospěla by jim pořádná konkurence, takhle má EA na sporty skoro monopol tak to odbejvaj
  • Online ma tragickou odezvu, navic je eashl klasicky o dvou naucenych golech, ktere retardeti zkouseji dat cely zapas furt dokola...
    • tak hraje to jeden clovek.. se neni cemu divit.. *12*
  • Tak změn je oproti 15ce opravdu hodně. Na videu to tak nemusí vypadat.Pokud má někdo skvěle propracovanou defefenzívu,tak jste rádi,když se dostanete vůbec k nějaké šanci.Mluvím hlavně o Ultimátem týmu ve vyšších divizích. Ale tam zase hraje většina na jednu,dvě akce celý zápas,což už není moc zábava.
  • Teda neříkám že herníma možnostma je to stejné, ale graficky mě to přijde furt jak NHL 2004 hadr.
    • To bude tim, ze to hrajes na konzoli, ktera ma hardware z roku 2005.
  • Tak jsem po prvotním nadšení teď trochu ochladl, v konzolový sérii NHL jsem nováček, ale NHL sleduju a to hodně (vloni jsem viděl sestřih každýho zápasu základní části plus SC a když byl hokej v, pro evropskýho diváka, přívětivej čas, koukal jsem i na celý mače) a musím konstatovat, že když beru hru jako zábavu , je NHL 16 dobrá pařba, nicméně simulace hokeje to není vůbec. Neexistuje nic jako hákování, sekání, vysoká hůl atd. V čem vidím největší problém je fakt, jakým způsobem padají branky, v současnosti v zápasech NHL padá 80% procent gólů z předbrankovýho prostoru, z dorážek, tečí atd, poněvadž brankáři už jsou na takovým levelu, že téměř vždy platí "co vidím, to chytím" to tady skoro vůbec není vidno, padají samý hezký góly po střelách a krásnejch kombinací až do kuchyně. Golmani jsou taky kapitolou samu pro sebe...škoda, že hokej je populární jen v pár zemích, narozdíl od fočusu, kterej je celosvětově sport č. 1.. rozpočet by byl jinej a na hře by to bylo imho znát, jako příklad za všechny je to např. zpracování obličejů, kdy až na několik největších hvězd podle xichtu téměř nejde poznat, o koho se jedná. Za mě pěknejch 6/10, večer vždycky fouknu pár mačů před spaním a je to fajn relax. Jenom škoda, že nemám s kým hrát lokální co-op, to by zřejmě hned byla jiná káva.
    • Tak podle mě už z podstaty hokeje nejde udělat věrnou simulaci. Fotbal to má - co se pohybu hráčů atd. týče - mnohem jednodušší. Nicméně NHL 16 mě baví, akorát jsem po prvotním nadšení taky dost ochladnul.
      V podstatě poznám, kdy soupeř (hraju zatím jen offline) rozjede akci, která skončí gólem. A nakonec i já, třeba když jdete 2 na 1, tak pokud to vyloženě nezapaříte přihrávkou mimo, tak je to na 99 procent gól. A to nejsem žádnej vytrénovanej machr...
      A je sice dobře, že ještě víc snížili účinnost "hitů", nicméně tady mám pocit, že zatímco já musím soupeře precizně najet a trefit, tak komp mi prostě dá ránu a můj hráč jde k zemi.
      Podobný je to u blokování střel. Zatímco soupeřovi obránci blokují, ti moji před mojí brankou spíš cloní vlastnímu brankáři. Takže bych dal taky 6/10. Je to fajn zábava, ale čekal jsem trošku víc.
    • Takže chceš aby místo pěknejch kombinací padaly furt jenom trapný goly z dorážek a závarů na brankovišti? To by bylo asi hodně zábavný.. Spíš bych to chtěl naopak, aby víc hezkejch gólů začlo padat i v reálu místo těch upocenejch doklepávaček.
      • Jack1947
        Je vidět že si to nehrál konzoli nejspíše ani nevlastníš - ( ani nehrál minulé ročníky) je to přesně tak jak píše takže je vidět že toje to samé oproti fotbalu horší... to už je lepší karty když už to je o tom... " random" štěstí"
        • Zase jsi to nepochopil *15* už se na to fakt vyser
  • Neviem kolki z vas hrali 16-ku,ale grafika kostrbata nieje hratelnost oproti 15-ke tiez doznala zmeny.
  • Jack1947
    Novinka je oproti minule že už letos bez "starých" konzolí... a upřímně ? ani mi to nevadí, beztak to budou jen zase ty samé nervy že brankář nechá si pod nohama proletět i jednoduchou střelu, snadno chytatelnou, že soupeř bude silnější a vás drtit každou chvíly, jistě kdyby jste dali aspon 2-3 goly tak by to nebyla sranda, popisky mně nezajímají a hokej bych hrál beztak jen pro zábavu.

    Tak aspon ty rvačky no, které bych beztak díky neohrabanosti prohrál... je to prostě už taková ta kravička na peníze a dojení každým rokem... minule nový endžýn letos konečně i ta hra... beztak bez českého komentáře to má několik mínusových bodů... je to jako COD a přece jenom se to koupí o tom že vyšla NBA 2K 16 na PC se radši pomlčí to neprodává tolik co NHl/FIFA. 8/10 naprosto zaslouženě.

    NHL2007 nepřekonáno a jasně hnusná stará kostrbatá grafika ale byla to sranda +český komentář neměl chybu... to hle je už takové jalové.
    • prvni odstavec - kdyz nebudu brat naprosto retardni chyby ve stylu "chvily, kdyby jste"... chape nekdo ten prvni odstavec, co tim chtel basnik rict?

      druhy odstavec - rvacky, ktery jack asi podle vseho nedokaze nikdy vyhrat, ale aspon je tam ma pro zabavu,,, slovo "endžýn" a cz komentar, ktery ubira nekolik minusovych bodu. tvl, cz dabing, jak ve fife i nhl, stal vzdycky za ho* no. a coze je tam naprosto zaslouzene? zase pointa hadr, fakt.

      treti odstavec - to snad nema cenu ani komentovat

      summa summarum - jacku, bud se nauc psat cesky, nebo sem nepis vubec, uz to konecne pochop. ty tvy zvratky se nedaji cist. muzes napsat zase neco o gramar nazzi, ja je tvym hloupym zvykem, ale jen trouba neuzna sve vlastni chyby, ktery vidi naprosot kazdy...
      • Zrzzek
        V prvním odstavci chtěl básník říci, že NHL není na staré konzole a že mu to ani nevadí. Dále že bude o nervy koukat na brankáře, jak pouštějí laciné góly a jak je protivník lepší (a to je mínus?). Dál už je to oříšek...

        " jistě kdyby jste dali aspon 2-3 goly tak by to nebyla sranda" - jakože je nemožný dát 2-3 góly? (blbost) Nebo že hodně gólů ubírá atraktivitě hry? (taky blbost)

        "popisky mně nezajímají" - nezajímají ho popisky. Jaké popisky nevím.

        "hokej bych hrál beztak jen pro zábavu" - a pro co jiného? *1* Já hraju všechny hry jen pro zábavu... Teda možná kromě LoLka - tam je tak 90% zábavy a 10% soutěživosti...
        • Jack1947
          Já to myslím tak že mně nezajímají nějaké světové žebříčky, popisky ani hráči že jsou pro mně stejně noname jako hra atp...

          Protivník lepší byl... už jsem si "stěžoval" minulej ročník nebo předminulej už nevím kterej sem hrál naposled.

          Beztak ty, české hlášky mi už od doby kdy to přešlo na konzole chybí " Hra vysokou holí" Tohle bude ošklivé nebo jak to byli a tady máme bodyček to byla sranda hokej je hoodně kontaktní sport a oni tím dost ubrali.

          Jako mně nepříjde zábavná hry kdy se hraje 15minut ty gol nedáš a dementní AI ti nastřílí skrz brankáře několik golů... vždy z mrtvého úuhlu např.

          Ano, rád podněcuji rvačky v hokeji, které pak nevyhrávám i když párkrát jsem to čůrymrdovy nandal až tam ležel pomalu v bezvědomí.
          Držím se hesla když oni vyhrávají tak aspon dostanou po hubě, třeba v Be a pro p několika zákrocích ttě mohli už minulé sezony vyloučit... i na trvalo.
      • Jack1947
        1Odstavec je v poho...

        To jsem nenapsal jen sem většinu prohrával no asi špatné ovládání nebo nevím a to i dříve na pc...

        Komentář byl vždy super a ty hlášky takže si hadr tak leda ty... Americkej je jak sledovat fotbal na foxu nebo eurosportu nic moc...

        Nepíše se summa summarum a le suma sumárum... jo a to bych to samé mohl říct o tvé bez diakritické úvaze.

        Jsem rád že gumám roste tlak, stejně jako tehdy na wb moc mně to těší.
        *14* *5* ( Kdo zná w-b , bývalý w@rezblog tak ví - nedávno jsem si přečetl obsáhlý hejt, to mou osobu od tehdejšího anonyma... ).
        • je rozdil psat bez diakritiky a presto srozumitelne, nez psat jako dement, gumo.

          jj, znalec se hned pozna. radsi si jdi poslouchat Kabaty *1*
          • Jack1947
            Náhodou kabáti se zlepšily, už jsou celkem ok navícv jediná rocková skupina v čr že...

            Takže trotltl to mně mohlo napadnout. Nonsense all the way.
            • vonTossis
              "jediná rocková skupina v čr"... chicht
            • Jacku, všichni jsou z tebe a tvého psaní naprosto znechuceni. Proc pořád píšeš ty slátaniny? Prosím, buď už jen pasivní čtenář, bude to daleko lepší pro všechny.
    • To je zas analýza.. ty už drž hubu radši.
      • Jack1947
        Ty drž hubu když tě to nezajimá a nečti to... trotle. *7*
  • pre pc hracov plati nadalej:
    http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=17
    na nhl 09(pc) ma najviac odradza:
    https://www.youtube.com/watch?v=W6mlJn1xOBs
    pomaly dalej zajdes:
    https://vk.com/unrealhockeyproject
    nhl hitz hitz pro:
    https://www.youtube.com/watch?v=u4oc980dQMA
    http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=15
    • RedEagle
      Len kde v dnesnej dobe zozeniem originalku NHL 2004
      • http://mamamiia.com/wp-content/uploads/2014/10/seriously.jpg
  • Zrzzek
    A kdo říká, že u NHL16 není žádný posun? V patnátce byl novej engine, ale hra byla nedodělaná a "prkenná". V šestnátce všechno dodělali. Změná oproti 14 - novej engine, změna oproti 15 - všechny mody, vylepšenej pohyb hráče a puku + drobnosti, který zlepšej celkovej dojem ze hry.
    • Novy engine? Proboha, dokaz to nejak. To je nejzasadnejsi informace, jakou jsem za posledni leta cetl.
      • Zrzzek
        První hokejovou hrou, která používá Ignite engine, je tím pádem až letošní NHL 15 ve verzích pro Xbox One a PS4. - Bachova recenze NHL15
    • Tyjo, jenom rok jim trvalo to dodelat a chcou to zaplatit jenom dvakrat? To je oproti Battlefieldu docela posun.
      • Zrzzek
        Hmm.. většina her se dělá déle, než 2 roky. Patnáctku vydali spíš z povinnosti - lepší by bylo, kdyby prostě a jasně rok vynechali, ale řekni to kravaťákům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit