Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • almachtung

    Dobrá hra!

  • Chtěl jsem se zeptat jestli když dohrajete sezónu v NHL 17 na PS4 jestli následuje další nebo se musí založit nová jak na PS3 v NHL legacy edition děkuji předem za odpověď
  • Chci se zeptat jestli jde rozbít sklo s hráčem nebo pukem?....to jsem měl vždycky rád :-D
  • mam nhl 17 a mrzi mi to ze se tam po tretine nemeni strany nebo nevite jak se to tam nastavi
  • No ,ale aby se se ta EA fakt vzbudila !!!!!!!od NHL09 není nic k sehnání na pc !!!!!! a ps3,4 si rozhodně kupovat nehodlám
  • nic noveho tak mi rekni v co oproti 16 stejny kdyz opomenu grafiku jsou tam slidery ktere kdyz jsi upravis hra je uplne jina je tam tymova strategie kterou kdyz jsi das tak je to fakt zabava jedine co musim dat vam nekterym za pravdu je realnost puku mam nastavenou tvrdost strelby uplne na plno a porad mi kotouc malo kdy pri golu vyleti z branky kdyz porovnam realny hokej tak puk vyleti z branky po kazde jen na konzoly porad zustane podivne v brane psal jsem uz na ea at tuto chybu upravy a kdyz jse tak stane tak uz to bude parada
  • tak manazersky mod je fakt pecka co se tyce hratelnosti 16 muze jit do riti jen mam jen jediny problem kdyz vstrelim gol tak se mi puk bud zastavi v brane nebo zustane na brankove care coz je dost nerealisticky jinak jsou tam slidery ktere kdyz jsi upravite tak hra dostava jiny naboj dal jsem si vetsi odkaskovani puku od hokejky proste uz je to pokrok ale rikam chtelo by zapracovat realnost s pukem jiank uz nemam vytky
    *4*
  • Chtel sem se zeptat nhl 17 be a pro kde tam najdu zadost o trejd
  • Koupil jsem si před dvěma roky PS 4 a celý natěšený NHL 16 . Co říci - za 800 kč z Aukra dobrá hra ale s mouchami , třeba z určitého místa útočník vystřelí bum brankář jen mávne lapačkou a je stejně gol , dát nebo spíš trefit hráče při bodyčku jen zázrakem. Hrát Mistr.světa nelze , jen play of a to ještě s vlajkama na prsou,nejsou schopni po X letech vytvořit skutečné národní dresy !! Natěšený zakoupil jsem NHL 17 se svět. pohárem , dresy jak mají být ale pohár odflinknutý a KANADA ve všech ukazatelích 100%, jinak ostatní národ. mužstva zase vlajky na dresech.O hratelnosti , no hrůza brankáři se plazí po betonech pouští směšné goly ze skrumáží , hráči se shlukují třeba i tři jedou za útočníkem za branku a nechají soupeřovi útočníky samotné před brankou no hrůza jen samý zmatek a zmatek ! Sinergie také sranda k čemu jsou ? A souhra hráčů ? Žádná není ! Zlatá NHL 16 !!!!!!!
  • Bohužel ani v NHL 17 to nejde jedině ve světovém poháru a iten ve srovnání s FIFA 17 je odfláknutý
  • Já myslím že by se mělo jednat o hratelnosti a ne hudbě , to si kup cd s hudbou. jinak to není hokej ale totální zmatek před brankou kde se to jen stále mele. Hrozný hokej !
  • Hele to co jsi rekl a napsal je totalni picovina naopak NHL 17 je nejlepsi dil v cele serii! *16*
  • Hraju Nhl od roku Nhl 94 ,,,a muzu dnes rict ze nhl 17 je to nejhorsi co jsem kdy hral...vubec to nema s realitou hokeje nic spolecneho.....
  • Pravym analogem
  • Vie mi niekto poradit ako obranovat v nhl 17 na XO ? Myslim konkretne body-check..na ovladani nhl 94 je to jednoduche - staci stlacit y ale na skill stick to je ako ? Dakujem za pomoc .
  • A kdy to vyjde na ps3 a xbox 360 :-)
  • ...a ještě jsem zapomněl na ULTIMATE TEAM.. Totálně ho podělali.. Zlatá 16-ctka.. Tam to byla ještě klasika.. Nějaký synergie nebo co.. Panebože.. EA budíček!!!!!
  • Co říct k novým ročníkům a k právě aktuálnímu ročníku NHL 17? Revoluce se nekoná ani evoluce. Zmiňuje se tady NHL 2004 a já souhlasím. Poslední viditelná změna a razatní kroky kupředu. Od té doby jen přepisování roku na obalu a změny soupisek.
    O umělé inteligenci se nebudu rozepisovat, jen v bodech, hráči odjíždějí od puku, žádná kreativita, nekompromisně se cpou na svůj post, čili pk musí být napravo a neexistuje aby tam bylo Lk, to si potom zavazí, žduchají do sebe a nebo nevědí kam si mají najet. Natož abyste se do útoku utrhly třeba s obráncem. Neexistuje. Útočník se tam nacpe - musí být první v tom pásmu a je ofsajd. Brankáři, no comment. Na dresu jméno hvězdy, ale výkony tam stojí okresní guma, která se leká puku nebo mu nevěnuje pozornost. Hratelnost je frustrující a souhlasím i s tou ztrátou toho vedení pár minut před koncem. Vývojáři by si měli zahrát ten výsledný produkt co nám každý rok servírují a asi si i přečíst pravidla NHL. Odkdy se nepíská vyseknutí hokejky? Nebo jen u EA SPORTS?

    Závěrem: Ano, hřeší až k zblití na to, že nemají u hokeje konkurenci. A dávno jsou pryč časy, kdy jsem souhlasil s tímhle: EA SPORTS - Its in the game. Už delší dobu je to: EA SPORTS - ITS IN THE MONEY!!! Je to jen o prachách.. Chtěl bych si tuto hru on-line zahrát s opravdovými hráči, kteří chtějí ukázat co umí a ne jen to, co si nakoupili a sestavili All stars team. Obyčejné hráče EA SPORTS nezajímají. Jen ti co do nich vráží jen další a další prachy. Nezaplatíš - nezahraješ si - nečekej postup nahoru.. The end.
  • nebreč fnukno *16* *16*
  • NHL bylo vlastně mým hlavním důvodem si koupit konzoli. Ale i to NHL 2004 na PC je fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit