Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NHL = diskriminácia PC komúnity... to čo si dovolují už nieje možné... bratia, mosime demonstrovat a vydobyť si svoje právo
    • Reakce tohodle typu ve me vzdy vzbudi nutkani na to zareagovat.. ja mam taky primarne pc a konzole se vali zaprasena v rohu protoze nhl je proste srdcovka. Ted Ti dam priklad... Predstav si ze jsi vydavatel, ktery jen na fife a nhl pro konzole udela miliony dolaru a soucasne vi, ze za stejny penize ktery investujes do vyvoje nhl pro pc utrzis treba 1/4 protoze to 70% pcckaru proste stahne a neda za to ani kontrolu, coz je vec kterou u konzolovyho prodeje muzes temer plne eliminovat. Me tohle prijde jako hodne jednoducha matematika a i kdyz mi to taky vadi tak tomu naprosto rozumim. Fifa je na pc jen proto, ze fotbalovych samponku a fanousku je na svete radove miliony vice nez hokejovych fandu :D a tam se jim do pc i za cenu toho ze to nebude takovej prodej jit vyplati. Pokud by dnes vydavatele zajimali taky trochu hraci, tak bychom se urcite nhl dockali i na pc. Dnes uz je to je dirty byznys kde tohle jde uz davno bokem.
      • Treba vydela min, ale to co das do pc verze je absolutni minimum. Z amd64 na amd64. Tomu se snad ani neda rikat port. To zaprvy.
        Zadruhy, je uplne jedno kolik lidi to zpirati. Uslej zisk to neni a drm nikdy nic nevyresilo, jen se sere beznym hracum do zivota. Clovek si koupi hru a aby si instaloval do pocitace spyware origin/uplay/steam a kdovijaky jiny botnety+nevis co samotna hra dela, kdyz je to v podstate blackbox bezici v blackboxu, proprietarni platforme. Ale to jsem odbocil.

        Kazdopadne by o nic neprisli a jen by vydelali. Navic, trh je zejmena USA a tam jsou uz hodne dlouho komunisti przneny ISPs, blocklisty ti nepomuzou a VPN sotva. Takze tak. Jenom by vydelali. Ted zalez zpatky do diry, neznalku.
    • Mart9
      Raději využij svého práva koupit si konzoli.
  • Hrála slečna předchozí díl? Z verdiktu jsem pochopil, že má hra co nabídnout i majitelům '17, ale v textu žádné porovnání. Pouze výčet novinek jako je na ofiko stránkách. Od Games.cz očekávám kvalitnější recenze. Snad Herr Bach v gamesplayi lépe osvětlí, zda letošní ročník stojí za to.
  • Lucka je skutecna nebo je to jen neci pseudonym?
    • Nic není skutečné, vše je jen iluze vyvolaná tvým mozkem
      • Dal sis dneska už tabletu? Modra, nebo červená :D
        • Vše co vidíš, cítíš, slyšíš jsou jen signály ze smyslových receptorů, které mozek nějakým způsobem vyhodnocuje a přetváří do obrazů známé reality, jinými slovy, realita vzniká až v tvém mozku
          • "Realita je pouhá iluze, i když velmi vytrvalá."
            - Albert Einstein -
          • Udelej pokus. Zavaz si oci a rozbehni se oproti stene. Az si rozbijes cifernik zjistis ze realita existuje i mimo tveho mozgu.
  • nová KIA RIO ! 10x
    • Ten bordel mi prošel i přes AdBlock, musel jsem jej trochu poštelovat a je zase klid. :)
  • ja prave postoupil v NHL16 v BE a PRo z CHL do NHL :-). Takže ziskani Stanley Cupu bude ve stejný čas jako vydání NHL s Frostbite enginem
  • SalemCZ
    Kam zmizel ten příspěvek o tom že to zas neni na PC?

    Nevíte proč to teda vlastně nevydávají na PC, když i fifa má denuvo, ovládání na klávesnici a konzole jsou vlastně dneska PC?
    • protoze v ea si mysli, ze na pc to chce jen mala komunita hracu. Pokud nevznikne napr. aspon 300 000 petice, tak je do toho nic nenuti, protoze i tak vydelavaji dost
    • Kromě Severní Ameriky, kde se NHL hraje skoro výhradně na konzolích, je trh malej. Denuvo není zrovna levná záležitost, takže i kdyby ho po celou dobu cyklu hry neprolomili, je tu stejně risk, že se jim to nevyplatí a kdyby korporátní Skaveni z EA prodělali na tak bezpečně výdělečným jako je licencovaná sportovní "simulace", tak budou padat hlavy, takže to hrajou na jistotu a na PC to prostě nevychází.
      • *výdělečným titulu, pardón
    • Mart9
      Protože pro pár set tisíc zákazníků se jim to nevyplatí jakkoliv portovat. Už se všichni konečně smiřte s tím, že NHL na PC nebude a kupte si konzoli. Já jsem to pochopil v roce 2015 a už to bylo pozdě.
      • co to meleš za lejna ? budu kupovat konzoli kvůli jedné hře ne ? a proč by se jim to nevyplatilo portovat... dnes už je to easy...
        • Mart9
          Mně se neptej:
          1) je mi to fuk
          2) jestli si chceš zahrát hokej, nic jiného ti nezbývá *14*
      • Možná nemá cenu to portovat na PC, ale pro nás zas nemá cenu si kupovat konzoli kvůli tomu.
        • Tak si ju nekupuj, koho to zaujíma?
        • Mart9
          Tak ať zároveň nikdo nebrečí, že to neni na PC. To je každý rok snad už 8 let pod každou recenzí.
          • To není brekot, ale racionální myšlení. Ale nečekám, že člověk který hraje tu samou hru každý rok v hezčím obalu a chrochtá si u toho, tohle pochopí.
            • Mart9
              Jestli narážíš na mě, tak já hraju tu samou hru každý rok. Tečka. Hraju totiž NHL 16 *3* Od toho roku 2009, kdy poprvé nevyšlo NHL na PC jsem čekal do roku 2015 a byl jsem pak tak nadržený, že mě to NHL 16 baví i po téměř dvou letech hraní.
      • Samozřejmě, že se nevyplatí portovat hru vyrobenou na PC na PC. Chce to totiž armádu raketových vědců a náklady deset milionů dolarů.
        • Mart9
          Kdyby se jim to vyplatilo, tak by to dělali. Asi to nebude tak jednoduchý, když ještě loni PESko vyšlo na PC prý úplně tragické. Ale naštěstí už se mě to netýká, já mám své PS4 a všem těmto nářkům se směju.
          • Vzhledem k tomu, že PC porty se běžně dělají a to u her dražších a komplexnějších, než NHL, tak tvoje logika moc nefunguje. Spíš mají smlouvy s Mrkváčem/Sony.
            • Tak kdyby to vydávali třeba každý dva roky, aby ušetřili tak PCčkáři by byly "nadržený" si to koupit, ale 9 let je hodně
            • Mart9
              Takže se opět musím vrátit na začátek. U dražších a komplexnějších her se to evidentně vyplatí. U NHL pro pár set tisíc potenciálních kupujících ne.
  • Na tych platformach od roku 2009 nieco nesedi...
  • Taková blbost jako chtít dostat do NHL Spartu, Kometu nebo Vervu by mě fakt nenapadla, co to je za stupidní nápad?
  • "O tom, že ho musí mít i všichni stávající fanoušci ani nemluvě."
    Jak toto někdo může napsat? Přece nebudu kupovat každý rok tu stejnou hru. Hru, která má minimální změny a třeba i od předposledního dílu se ničím speciálním neliší. Takový díl je určen buď pro blázna, někoho kdo NHL ještě nemá a nebo někoho kdo naposledy hrál NHL 10. To stejný FIFA a jiný podobný hry.
    • To nevíš, že ženský musíš chválit, protože když je kritizuješ, tak je jen znervózníš? S verdiktem rozhodně nesouhlasim, ale recenze je dobrá. Na jejím základě si hru nekoupím a to, že mi je v recenzi doporučovaná, je mi úplně jedno.
    • Tenhle ročník má právě změn hodně.
      • on očekáva revoluci a ty mluvíš o evoluci.
  • http://z15.invisionfree.com/NHL04Rebuilt/index.php?s=55379496ff3a9a4becb001961faa16e6&showforum=17


    https://vk.com/unrealhockeyproject

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit