Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to hodně pěkně, jen doufám, že na to nebudeme muset čekat dalších 11 let *1*
  • Geralt of Beijing?
    • myslis edo
    • Zeměpis za 5
      • Co ty víš třeba je hlavní hrdina z Číny a v Japonsku je na "výlete" s katanou. :)))
        • dějepis s sociologie taky za pět - japonci, který mají dodnes číňany rádi asi jako lepru(po tom co jim japonci za druhé světové války provedli je to vzájemné) budou do svý hry dávat hlavního hrdinu číňana, to dřív budou ipady zadarmo než tohle. Když čtu japonské zprávy o nějaké katastrofě v číně, tak mám dojem že japonsko slavý malý vánoce
          • Masamune_Date
            Co je to za kecy? Tecmo pracuje jak s čínskou, tak japonskou historií a mytologií. Viz série Dynasty Warriors, strategie Romance of the Three Kingdoms nebo Kessen.

            Rádi se nemaj, ale popkulturu to příliš neovlivňuje.
  • Tak to vypadá hodně zajímavě. Samozřejmě kvality hry zatím nelze příliš posoudit, ale těším se.
  • pro mě jako fanouška ninja gaiden to vypadá velice zajímavě herně ale graficky to klidně mohla zvladnout už ps3 *7*
  • pro mě jako fanouška ninja gaiden to vypadá velice zajímavě herně ale graficky to klidně mohla zvladnout už ps3 *7*
  • Ukázka hry , u které by mi typické japonské embargo na kvalitní hry fakt nevadilo . Jejich fantasy středověk fakt nemusím ...
  • weeaboo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit