Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Možná se to dalo čekat když to není kompletní edice, navíc je to už dost stará hra. Spíše by byl lepší REMAKE😬

• Dante2901

No chlapci moji ,túto master Collection si dajte všetci čo potíte že Dark Souls je synonymum pre hard core pařbu. Za mojich čias to bolo hlavne DMC a Ninja Gaiden ! Dobre možno master Collection neni remaster jak sme si predstavovali ,ale je to povynná jazda pre hard core fan base. Inak hentok som nevedel z tými zdrojovými kódmi ohľadne najlepšieho dielu a to 2ky ? Ryu Hayabusa je u mňa možno väčší frajer ako Rayden z MGS.

• uher

Dohrál sem je všechny a zas tak těžký mi to nepřišlo. Nebo aspoň tehdy ne 😀

• Jack1947

No nevím poslední boss se zapsal jako jeden z nejhorších soubojů vůbec ve hrách. Ninja Gaiden 2.

• uher

To jsou jen takové řeči. Pokud si zapamatuješ vzorec jeho chování, tak už je to jen o tom neudělat chybu a neunáhlit se. Největší problém je právě v trpělivosti. Nesmíš se nechat unést brzkým vítězstvím, ale čekat a vyhýbat se jeho útokům. To je v podstatě jádro problému celého souboje.

• x_ander

No, já do toho každopádně půjdu. Žádný díl jsem nikdy nehrál a v rámci doplnění vzdělání si tuhle trilogii chci dát. Na Switchi tomu dám šanci.

• SlavicBes

týmito polovičnými hrami si vzdelanie nedoplníš

• Takze doporucujes sjet tu serii pres emulatory?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit