Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Screenshot c2 vypada jak z 16let stare Black and White.
    • To asi tezko, ze, no..
      • fact tyvl, se na to podivej :D
  • Khanemis
    Páni, ona se ta hra opravdu pomalu blíží vydání? Naposledy jsem se díval, co je v Overgrowthu nového tak přede dvěma lety a stále to byly jen technické prototypy. Jsem rád, že se to skutečně někam posouvá, protože je to velice sympatický počin. A stále to vypadá celkem dobře, což se málokteré hře po tolika letech vývoje poštěstí. Díky za informaci:)
  • Usagi Yogimbo z ery 8bit C-64 ve 3D dnesni doby :D
  • ucho
    už ani nevím, kdy jsem to sledoval naposledy. tak rok, dva zpátky? každopádně slušný pokrok, vypadá to zajímavě a autoři si určitě podporu zaslouží.
    • jj, už před těmi pár lety se s tím dalo skvěle vyblbnout. V alphě byl dokonce editor map a nepřátelé se dali zvětšit na obry apod. :)
  • Jack1947
    Snando by si to né moc znalý mohl pomýlit s podobnou ale hustší BIomutant.
  • Krescz
    lol hustý
  • Behold the scandalous portraits of such beasts.
  • Inquisitor
    Vypadá to správně ujetě.
  • Rejsek
    Masakr. Přesně na tuhle hru jsem čekal. Biomutant vypadá takový uhlazenější kdežto tohle, tohle bude správně "raw".
  • victor
    To demo bude někdy něčím víc ? Co vím , tak minimálně dvě "taky hry" strašné kvality se zabijáckým zajícem s mečem jsem kdysi získal v nějakém bundlu a tohle .... vypadá že pokračuje tam kde ty ztěží hratelné pokusy skončily . *7*
    • Lugaru bylo celkem fajn, tohle bude mnohem lepší. Hrál jsem alphu a celkem jsem se v tom vyřádil. Je tam skvělý matrix style platforming a ty souboje jsou naprosto geniální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit