Přejít na výpis diskuzí

Ninja Pizza Girl je skvělá plošinovka o parkouru a sebevědomí

22.7.2014 12:22
Jakub Kovář 5 příspěvků

Skákání po budovách a parkour obecně jsou velice populární herní činnosti. Podobně jsou mezi hráči stále oblíbené klasické plošinovky. Spojit obojí dohromady se pokouší Ninja Pizza Girl, na níž se na Kickstarteru pokouší vybrat peníze rodinné vývojářské studio Disparity Games. Místo klasických herních...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nemusí být zlé... snad.
  • Pete.palis
    Family Nerds *1*
  • Hra samotná má příjemně americky kýčovitě pojaté téma shinobi, líbí a díky za info, vůbec jsem o tomhle projektu nevěděl. A důvod proč změnili typ soupeřů je docela vtipný ^_^.
    Nicméně k článku samotnému: "Místo klasických herních mechanik sází v duchu Mirror’s Edge na co nejplynulejší pohyb a nejelegantnější proběhnutí danou úrovní." Takže namátkou:

Sonic the Hedgehog série, první díl série vydán 1991, video z později vydaného dílu "Sonic the Hedgehog 4":
    http://www.youtube.com/watch?v=DRs1BqezP-I

Jazz Jackrabbit série, první díl vydán 1994, video z později vydaného dílu "Jazz Jackrabbit 2":
    http://www.youtube.com/watch?v=SIdkRoK0nok

Obě herní série viděné v klasickém 2D z boku, obě i když obsahují oponenty a zbraně, tak po hráči nepožadují cílenou likvidaci co největšího počtu nepřátel, ale spíše plynulý průlet úrovněmi. Rozhodně mi tyto série připomínají zde prezentovanou 2D z boku viděnou hru "Ninja Pizza Girl" mnohem více, než 1st person 3D hra Mirror's Edge (i když ano, v ME se taky skáče a běhá). Chtělo by to podle mne taky poukazovat i na jiné tituly než jen na ty z aktuálně končícího X360 / PS3 cyklu, co myslíte?
    • Z gameplaye prakticky nic neukázali, ale podle článku mi příjde, že chtějí být jako Mark of the Ninja, co jsem dohrál včera a to je jedna z nejlepších plošinovek, co jsem kdy hrál a to pamatuju prvního prince of persia
      • kovar.jakub
        Dobrý obrázek si člověk může udělat z toho linkovaného pre-pre-pre alfa dema, ale jo, Mark of the Ninja to subjektivně připomíná. A ani ten Sonic, pravda, není vůbec mimo (u Jazze už mi ale srovnání dost drhne).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit