Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jedna z tech her me nezaujala. Proste neobstali v tvrde konkurenci mezi velkymi kluky. Jestli jim mobilni platforma pomuze, to se teprve uvidi. Urcite je jednodussi a levnejsi pro ni delat hry, ale prosadit se tam, to uz tak lehke nebude. Pro me osobne jsou mobilni platformy neuspokojujici.
  • Škoda. V DMC ukázali, že stylový AAA hry dělat uměj (level design, hudba, komba), ale jestli se rozhodli takhle, tak to abych si je "unfollownul" na twitteru. :|

    EDIT: Tak jejich nejnovější tweet mě uklidnil. "We are currently developing for both mobile and console platforms and will continue to do so for the foreseeable future."
    • BookerDeWitt
      Škoda, že ale příběh a Danteho postavu tolik zprasili. Hlavně mě nejvíc nas*ali, když jsem viděl Vergila použivat střelné zbraně, kterým se právě on vyhýbal jako čert kříži a nikdy by o žádnou ani nezavadil, takže to naprosto popíralo koncept původního univerza!!! Level design a hudba byly výtečný, ale ten emošašek a "Vergilátor", se s původními postavami od Hidekiho Kamiya nemohou rovnat ani v nejmenším!
      • Jack1947
        Na druhou stranu se tam rubalo furt stejne. *4*
  • LuckyBaal
    obrovská škoda, poslední DMC je perfektní
    • Jack1947
      Taky se mi celkem libilo, jenze ja hral snad jen DMC4 nebo 3... pak asi tezko porovnavat. *7*
  • nekromant33
    Ač vlastním iPhone a nějakou větší hru si tam občas rád zahraju, tak odchod studií jako Ninja Theory k dělání mobilních her only mě netěší. U Cauldronu mě to naopak žíli netrhá. Evidentně se jim tam daří realizovat se líp než na "velkých" platformách.
  • Tushan
    prostě dělali hry o H a ted brečej a jdou to skusit o dum dál... GTFO
  • Jack1947
    Velka skoda... zda se ze takove "vychodisko" pro ne tolik uspesne nebo nepochopene hry/vyvojare budou prave mobilni hry. Nerikam ze to je spatne ale... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit