Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S konzolou ako hardvérom problém nie je. Problém je jedine v dostatku kvalitných hier.
    S týmto sa ale Nintendo trápi už dlhodobejšie.
  • Myslím, že Nintendo bude muset sáhnout k jedinému nezbytnému kroku: vydat Wii U v růžové barvě.
  • chyba nintenda e.ze wii u nic nemi,jako v pondeli koupene ps4
    .coz byla prome velka chyba,malo exluzivnich her,nove exluzivni znacky a hlavne ten novy zelda co ukazovali ten filmac tak pred 3lety.iwata jako jediny clen za to nemze.muze za to cely tym!
    • To PS ti kupovala maminka za nepropadnutí z češtiny?
    • Retardovany konzolista strikes back!
    • HAheha co to je bože ? Vzal sis prášky ? :D
    • Panebože....
    • Četl jsem to několikrát a nechápu to.
      • tak to jsi šťastný konzolista
    • TwOe cHyBa yE, zHe pIiIsHeSh hOwNa a yEsHtE K ToMu z tOhO NiKdO NeWyCzTe, Co sI TiIiM ChTeL RzIiIcT. <3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**
    • :O
  • MidnighT91
    Chtěl jsem něco napsat, ale pak mi došlo že boba nemůžu trumfnout...
  • vsetci to vedeli. aj oni. snad dufali, ze este raz zafunguje wii stastie.
    a ako rychlo su schopni dat dokopy nieco nove? nemyslim, ze v tejto faze by to bolo realne v rozumnom horizonte. trvalo by to par rokov a logicky by z toho vysla kopia xO/ps4. a bezali by na tom multiplatformovky (cize zbytocna vec) a sem tam nejaka zelda a mario.
    nintendo ma mega problem.
    • už jen ten název WiiU je odstršující, opravdu nevim, kterej géniu s tohle vymyslel. Možná to mělo bejt neco jako NES s SNES sle spíš jen vsadili na uspěch jména Wii a mysleli, že se to díky tomu bude prodávat. Sem zvědavej s čim Nintedo přijde přístě.
  • "A protože jsem od přirození pesimista..." Haha to snad né, nechtěl bych mít přirození, které by mě nutilo být pesimistou. Nezbývá než projevit upřímnou soustrast autorovi článku :D
  • By me opravdu zajimalo, kde si redakce vycucala to cislo 15,96? Realita je takova, ze WiiU zatim neprodalo ani sest milionu.
  • "Pokud se nestane zázrak a doposud prodaných 15,96 milionů prodaných kusů konzole Wii U se nepodaří brzy magicky zdvojnásobit, tak tu máme Gamecube 2."
    Takže konzoli, na které vyjdou exkluzivně jedny z nejlepších her všech dob, jako Metroid Prime nebo Wind Waker? To je tragédie!
    A btw, nemoct si zahrát X od monolithu, to bych opravdu nechtěl :)
    • Tragedie je, ze na tom prodelavaji.
  • ja jim to preju protoze s vydanim WiiU hodili vsechny majitele s Wii pres palubu a zacli na ne z vysoka kalet
  • http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Wii_poop_.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit