Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, jako určitě je to spíš pro rodiče s dětma, ale dpc vždyť je to naprosto originální nápad. Navíc se všichni novináři shodujou, že to fakt parádně funguje. Já doteď nechápu jak se může to kartonový autíčko dát takhle ovládat jenom díky tomu, že má v sobě joycon. Je to jak Merkur ale programovatelnej *1*
  • Karton za preimovou cenu, no nekupte to. Kolik "her" to přežije? Jedinou výhodu vidím v tom, že až to po složení a vyzkoušení zůstane ležet ve skříni, tak se to dá alespoň recyklovat do papíru.
  • Že to zajímá táty od rodiny, protože potomkovi pořídili Switch a tohle pro něj bude zábava, tomu celkem i rozumim. Nebo to může bejt fajn na první stupeň základní školy pro podporu kreativity u dětí (když už teda nutně potřebuje dítě v tomhle věku mít konzoli).

    Ale co na tom vidí ostatní "dospělí", to mi ale fakt uniká. U nich mi to spíš než Labo přijde jako lobo(tomie).
    • Takoví dospělí měli moc sójových potravin.
      • Nastesti pro opravdovy chlapy je Brain Force ve sleve! https://www.infowarsstore.com/brain-force.html
        • Přestaň tolik čučet na HBomberSoye.
          • Promin ale toho vubec neznam.
            • HBomberGuy - extrémně sójovej, myslím, že by ses mohl stát jeho fandou.
    • Ja v tom vidim zabavu na jeden vecer se stavenim a zkousenim tech her. Nic vic nic min. Pritelkyne se na to ale opravdu moc tesi.
    • Výbornej komentář Turbo
  • nejhorsi je ze to skutecne mysli vazne...
    • Ja se na to moc tesim :) PRoc by to nemeli myslet vazne. Je to pekna hracka. Cena je par kacek, tak si to clovek proste uzije :)
      • Jestli chces mam tady spoustu rozlozenejch krabic z kartonu. Muzes si z toho postavit auto. Desne si to uzijes..
      • Toho si nevsimej. To samy uz flash psal i o Switchi samotnym :D
  • Nintendo Switch jsem si vyrobil už jako malý z krabičky na čaj. Dovnitř jsem vložil dlouuuhýýýýýýý kotouček papíru, který se používá na účtenky, s nakreslenou tratí jakési rally. Na oba jeho konce jsem nalepil špejli a pak za urputného rolování a pohybu třetí špejle, na níž bylo miniaturní autíčko, jsem pařil svoje první gamesky. Klucí ve škole koukali...

    No děcka bych radši nechal lepit krásné modely ze starých ABC než si hrát s nějakým Nintendo Labo, ale je fakt, že to ty dnešní asi nebaví tak jako tehda nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit