Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Switch je skvělý kus HW a není na něm moc co vylepšovat. Switch Pro by asi  Nintendo nasadilo jen v případě, že by prodeje klesaly, ale to se zatím neděje. Grafický výstup se dá vylepšit 4K upscalingem do HDMI a u Switche stejně nejde o fotorealistikou grafiku. 

  Asi si spočítali, že by jim to příliš nových zákazníků nepřineslo a ještě by si vytvořili druhou výkonnostní třídu s nutností kompaktibility se starou verzí. Také, Switch Pro by byl dražší o víc než 50 USD, ale pak už by se dostali do vod velkých konzolí.

  Switch OLED míří hlavně na hraní v handheld režimu a Nintendo se ještě snaží současný stav vytěžit, protože jsou nyní jediná dostupná přenosná konzole, kde běží AAA hry. Zatím jediný reálný konkurent v dohledu je Steam deck, ale Switch má výhodu v optimalizaci titulů, to u Steam decku nebude tak běžné.

  Bluetooth je úplný fail, je tam slyšitelný lag a také to omezuje počet připojených zařízení. Ale OLED by to měl trochu vylepšovat, škoda že to Adam nevyzkoušel.

 • DeathFish

  Fajné a svižné shrnutí. Navíc bylo super vidět Adama po dlouhé době 🙂 moc díky!

 • Co se týká toho Pro Switche, tak se proslíchá, že nemají kvůli nedostatku čipů kapacitu a možná to i zaříznou, že by to nebylo poprvé, co poslali nějaký hardware studiím a pak ho zařízli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit