Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    No jo porad, az vyjdou novy xenoblade tak si to koupim...proste budu mit doma za chvili padesat konzoli protoze je tak strasne popularni byt exluzivni..ach jo
    • A co teprf "zatím jen" teasovaný SMT!!!
  • Skvělá alternativa je nvidia shield tygra k1 (podobný procesor ,výkon i ovladač lze dokoupit stojí jen 5500 a přez streamer od nvidie rozjedete zaklínače 3).
    • flash789
      .lidi si kupujou switch kvuli zelde a mariovi, na zaklinace maji ps4 nebo Pc:)
  • Tak nejak neni zmineno ze switch se svoji slavnou zeldou bezi na televizi (1080p) pod 25fps :-D
    • milos.bohonek
      Na toto přišla řeč už v recenzi Zeldy: http://games.tiscali.cz/recenze/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-recenze-294521
    • nintendacka97
      Zvláštní, mi beží v 900p a 30fps
      • co to je "mi běží"? chápal bych když tak "mě běží".
        • Peppa
          Tak to by sis měl zopakovat základní školu, správně je buď mi, nebo mně. Když už neumím, tak aspoň mlčím, ať si toho nikdo nevšimne...
          • školu si zopakuj ty ty chytráku....
            • zaty
              Nemá důvod. Ve 3. pádě se místo mně může opravdu použít mi.
      • co je na tom zlváštního?
  • Je neskutečný, jak Zelda přejela Zaklínače 3. Zaklínače 3 jsem považoval za docela obstojný open-world, ale Zelda ukázala herní mistrovství, když srovnám ty dvě desítky(mimoto od stejného recenzenta), tak ta desítka pro Zaklínače 3 v kontextu desítky pro Zeldu je jako pětka.
    • hahaha, sice sem zeldu sledoval jen na twitchi, ale na zaklinace, nebo novy horizon se nehrabe. neni to spatna hra, ale budme trosku rozumni.
    • Peppa
      Stejný pocit, u Zaklínače jsou nudné sbírání bylinek a návštěva tisícího otazníčku na mapě v podstatě jenom zdržovačky mezi dalším posunem v příběhu, buď formou rozhovoru nebo filmečku. Zelda se hraje. Kdyby nebyl v Zaklínači příběh, není v podstatě co hrát. Zelda by i bez příběhu byla pořád hrou roku, protože hratelné jádro obstojí samo o sobě.
      • Az na to, ze prave tyhle veci byly ve Witcherovi udelany tak kvalitne, ze jim absolutne nelze prilepit oznaceni "zdrzovaci balast pred posunem v pribehu". Byla to konecne hra, kde si to takhle oznacit nemohl at si delal co si delal. Naprosta radost.
      • Vedlejší úkoly byli kolikrát lepší jak ty příběhový, takže pro spoustu lidí velký plus *4*
      • Kdybych měl hrát Zeldu pro příběh, tak není co hrát.
      • Tak problém Zaklínače 3 je, že je to lineární hra, která dobře simuluje open world pomocí vyplněného balastu. Zelda je skutečně otevřená hra navíc mistrně desingovaná.
    • Taky je neuvěřitelný, o kolik je Petr Švancara lepší fotbalista než Jarda Jágr.
      • Je neuvěřitelný, jak snadno jde poznat schovanýho Femtíka. Stačí zmínit Zaklínače 3 a už trolluje... pro něho je to jako hadr na býka. Bohužel utrpěl nevratné poškození mozku, když mu rupla cévka z toho, že W3 dostal víc GOTY jak mlátička Bloodborne. W3 je prostě hra desetiletí a řekl bych, že ani nová Zelda ho nepřekoná, i když samozřejmě srovnávat to je hloupost, tolik GOTY to asi mít nebude. *5*
        • klidně ať je to hra desetiletí, Zelda je nejlepší hra historie *15*
          • Koukám, že čím víc ne meta tím lepší hra. *15* Myslím, že goty maj větší váhu, to snad může popírat jen bezmozek. *7*
  • Až bude mít Zelda tolik GOTY jako Zaklínač 3, tak tě někdo může brát vážně... *7*
    • 0011
      A chytneš se za nos až jich posbírá mnohem víc než Zaklínač 3? Protože přesně to se stane, za necelý rok to uvidíš sám. Ty herní weby, co dali goty witcherovi jsou ze Zeldy nadšení a dokonce i ty, co ho jenom nominovali. A určitě vyhraje v kategorii art direction v the game awards 2017, který zaklínač nezískal
      • blablabla skleněná koule

        try hard
        • jediné tryhard co tu vidím je tvůj slabý trolling *3*
      • Nepředbíhejme...
    • tak samozřejmě čím víc GOTY tím lepší hra, to dá přece rozum. Takže letos nejlepší hra jednoznačně Uncharted 4 *3*
      • Určitě. Jako nej akční hra to vyhrálo i tady na čtenářský anketě a to je na PC webu co říct. *5* Goty mají váhu, určitě víc jak meta score, který ani není aritm. průměr z recenzí ale nějaká záhadná formule, kterou nikdo nezná. *15*
        • přesně tak, souhlasím, proto nejlepší hry za poslední roky jsou konzolovky, jelikož mají nejvíce GOTY. Last of US, Ucharted 2, Uncharted 4, RDR atd..
          • Ano, chápeš to správně. Ve svém žánru typickém pro konzole jsou to nejlepší hry.
            • Prosím? Samozřejmě lepší hra ve svém žánru. Nikde sem nepsal celkově, tak co mi tady cpeš? Nejsem ty abych srovnával odlišný žánry. Tos tady začal dělat ty se Zaklínačem 3 vs. Zeldou. Důkazem budiž diskuze... *7*
            • ne, nejlepší hra za celý rok a to nejen na konzole, protože čím více goty tím lepší hra, přece s tímhle jsi přišel ty a já jen souhlasil.
  • pro stejnou magicnost doporucuju zkusit vyndavat a zandavat HDMI kabel pokud mate k dispozici moitor a notebook :D
  • Člověk sem dá tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=Cb-srOfRqNc a prý je to vyhodnoceno jako spam.. Dobrá práce, redakce s tou cenzurou. Vítejte v Turecku
    • ales.smutny
      To video je linkované hned v prvním odstavci článku....kdyby ses jej obtěžoval přečíst.Takže ano, je to spam.
      • Tak ruku na srdce... kolik lidí Vám ty články čte, a kolik jich jde rovnou do diskuze se podívat na ten "shitstorm?" Tenhle odkaz je pro ně
        • Ty jsi vazne traged...
    • dilinja
      To video je zmineno v clanku tak mozna proto to vyhodnocujou jako spam. Zkus se do toho clanku podivat je to hned v prvnim odstavci :)
  • Peppa
    Zelda je neskutečná, takovou hru jsem si vždycky přál hrát. Strach mám jenom z toho, že si na další podobný zážitek budu muset počkat dalších x let... Člověk najednou zjišťuje, že Witcher je jen trochu lepší interaktivní film - pěkný a s dobrým příběhem - ale HRANÍ v něm moc nenajde. Laťka je nastavená sakra vysoko.
    • Srovnávat Zaklínače se Zeldou je asi jako srovnávat Real Madrid s dvacetinásobným šampionem íránské ligy ve vodním pólu.
    • Zelda nepotřebuje nastavovat laťku. Zelda je jednookým králem ve svém vlastním světě.
  • yenda1
    Když ti chudáčci to Nintendo tak hrozně nesnáší. Někteří si přejí ať zkrachují, ti mírnější volají po tom, ať se orientují pouze na vývoj her. Smějí se trapně, že Nintendo hry jsou pod jejich úroveň a připadají si dospěle u her s pistolkama, kečupem, odhalenou bradavkou apod.

    Nic takového, jako potupný odchod Nintenda ze scény v dohledné obě nenastane. Smiřte se s tím a kousněte se, psí čumáci.

    https://www.youtube.com/watch?v=SC-ypZf61A4&list=LL_wrP09eh3eRm_FCFMLy_Mg&index=1
    • ringmancz
      Zatím tady žádnej negativní komentář nevidím, tak nevím, proč se vztekáš. Mně vadí, že Nintendo pořád žije ve vlastní bublině, zaseknutí někde 15 let v minulosti. Chtělo by to konečně pořádnou online infrastukturu a podporu aplikací (a ti blázni chtějí od lidí měsíčně prachy za mulťák). A taky změnit svůj postoj k youtube.
      • Veskoslav
        O Youtube vím, že je "jenom" cenzura. Nebo je ještě něco jiného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit