Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    dobra hra a ta hudba se mi fakt libi uz jsem si asi sosl soundtrack do mobilu *14* hlavne 2 skladby jsou dost good treba Saw Ride

    jinak by to chtelo jeste vic druhu aut (ale zahral jsem zatim jen par trati mozna tam jiny budou) a pak bych za to snad klidne i dobrovolne zaplatil...aspon teda mamu bych donutil koupit

    *15*
  • Nevim no, ale tohle bych vydrzel hrat tak 5 minut *3*
  • Nesnáším techno.
    • Prosím, pověz mi více, zajímá mne to...
  • "Miluji, když si dá někdo tu práci a udělá ze zvuků i hudby rovnocenný zážitek k samotnému hraní a nestaví je tak do role pouhých pasivních figur."
    Zvuk je 50% z atmosfery hry, ktera je podle me nejdulezitejsi. Jsem rad, ze na to autor poukazal. Protoze zvuk v dnesnich hrach stoji za prd. Jen muj pocit samozrejme, necpu vam to *4*
    • v bf3 je dobrej sound. Co se týče mixu. Co se týče hudby a mixu tak jasně vede Dirt2 a v těsném závěsu Dirt3.
  • Tak stáhnuto, zahráno a musím říct že je to opravdu solidní záležitost, díky za tip...

    Mít to víc hudebních motivů, kapánek lepší grafiku a generické tratě, věřim tomu že např. na steamu by se to bez problému za rozumnou cenu prodávalo.
  • Je to asi netripoidnější hra s jakou jsem měl tu čest:-)dík za tip
    • audiosurf s vlastní hudbou dokáže vykouzlit podobný feel .)
  • Tak tahle si koleduje o vyvolání epileptickýho záchvatu xD
    • To jsi jeste nehral Beat Hazard, doporucuju ti zkusit demo na Steamu
    • jojo pri sledovani videika jsem mel pocit ze jeden dostanu *1* *1*
    • z totohle hlediska je to testovaný,neměj strach
      • :) Na pořádný rauš si při hře nestěžovalo 10 z pěti epileptiků .... ;D
  • Jimei
    Škoda těch kulervoucích hw nároků ... na Intru mám ntb kde hrajeme maximálně tak DDR :/
  • Urug
    Až to dohrajete, možná by stálo za to vyplnit tento feedback:
    http://nitronic-rush.com/game_feedback.php
    Třeba tak přispěje ke vzniku nějakých dalších výtvorů, popřípadě dalšímu kontentu do Nitronic Rush.
  • hmm tak som to stiahol , je to fajn, ale chcem sa spytat ci sa to da nejak hrat aj na normalnom gamepade, alebo iba na klavesnici a xboxovom? teoreticky to mozem hrat cez xboxcontroler emulator ale radsej by som si to nastavil normalne
    • janchor
      Hledej X360 controller emulator vibmod, z vlastní zkušenosti funguje parádně (provozuju s klasickým Rumblepadem).
      • JJ ja ten emulator mam, hral osm na nom fifu 12 lebo mi narozdiel od 11 na mojom gamepade nejak blba... ja som sa len pre istotu pytal, ci osm dakde neprehliaodl nastavenie normalneho gamepadu... ale prvych 5 trati som hral na klavesnici a zatial pohoda, aj ked analog je analog
    • 13_11
      Oficiální podpora si říká o ovladač Xbox 360 a preferuje ho před PC klávesnicí nebo jakýmkoliv jiným ovladačem. S ohledem na fakt, že tvůrci hru dělali přímo pro něj, jsem osobně hrál právě na tom xboxovém – ten zážitek je jedinečný.

      Snad se ozvou i jiní hráči s odlišnými zkušenostmi.
      • já jsem hrál na klávesnici a bylo to v super...stačí chvilka cviku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit