Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tahle si koleduje o vyvolání epileptickýho záchvatu xD
    • To jsi jeste nehral Beat Hazard, doporucuju ti zkusit demo na Steamu
    • jojo pri sledovani videika jsem mel pocit ze jeden dostanu *1* *1*
    • z totohle hlediska je to testovaný,neměj strach
      • :) Na pořádný rauš si při hře nestěžovalo 10 z pěti epileptiků .... ;D
  • Tak stáhnuto, zahráno a musím říct že je to opravdu solidní záležitost, díky za tip...

    Mít to víc hudebních motivů, kapánek lepší grafiku a generické tratě, věřim tomu že např. na steamu by se to bez problému za rozumnou cenu prodávalo.
  • Asharak
    Super! Prostě upravená trackmánie, s prvkami audiosurfu, doladěná komby *5* *14*
    • No s tím Audiosurfem bych to moc nesrovnával , tohle má jen kvalitní zvukový doprovod , o nějakém podmíněném generování tratě řeč být nemůže ...
      • Tu je to naopak, podle toho jak jedes se generuje hudba (alespon to psali). Proto taky trava vydani soundtracku tak dlouho (protoze tam vlastne nejsou zadne pisnicky a generuje se to).
        • 13_11
          Pozor: psal jsem „dynamic music“, nikoli „procedurálně generovaná hudba“.
        • :) Hmmm no mne to tedy jako generované nepřipadá ani trochu . To že se snad změní tempo hudby podle tempa jízdy a při změně prostředí se částečně obmění motiv spíš odpovídá slušnému zvukaři a slušným scriptům .
          Já recenzi četl ( audio má svého autora) , ale taky jsem hru v předchozích verzích hrál , takže hudebnímu kouzlení fakt nevěřím .
      • Asharak
        Jo, potom co jsem to napsal mě to taky už tak moc nepřipadalo... ale řekl jsem si že ty efekty, pustit si k tomu správnou hudbu a je to skoro podobné :)
    • blahorodie
      Pamatate si na NFS 5 Porsche , taketo auticka by potesilo moje stare gamerske srdce *9*
      • Mechwarrior_bw
        mne by urobilo radosť pokračovanie SW e1 racera ktorý som si pri tomto videu vybavil :) niečo extrémne rýchle čo by trestalo každú chybu.
        • Presne! Taky me to napadlo! SW: Racer byl vyborny a furt doufam, ze nekdy bude aspon blby remake. Arkadovych dobrych zavodnich her je malo. Ale na druhou stranu i to uz zminene NFS Porsche bylo paradni, i kdyz to bylo mysleno realisticky. Proste kdyz je dobra hudba a atmoska celkove, udela to vybornou hru.
          • Mechwarrior_bw
            na ps2 vyšlo nejaké pokračovanie ale čo som videl videá tak sa to moc nezmenilo a zdalo sa mi to nejaké pomalšie. Závodných automobilových hier je plno ale skoro žiadna hra kde by sa závodilo v rýchlostiach presahujúcich 900-1000 mph. Mňa osobne hrozne prekvapuje, že pri takej popularite SW nikdo už 10 rokov neurobil hru na tému podracers ... a ideálne takto : http://goo.gl/a2HmK :) s možnosťami dnešného pc hardwaru by mohlo hra vyzerať veľmi podobne.
      • Asharak
        No já určitě ne, hrál jsem jen NFSU1,2 MW, Carbon :-[
  • "Miluji, když si dá někdo tu práci a udělá ze zvuků i hudby rovnocenný zážitek k samotnému hraní a nestaví je tak do role pouhých pasivních figur."
    Zvuk je 50% z atmosfery hry, ktera je podle me nejdulezitejsi. Jsem rad, ze na to autor poukazal. Protoze zvuk v dnesnich hrach stoji za prd. Jen muj pocit samozrejme, necpu vam to *4*
    • v bf3 je dobrej sound. Co se týče mixu. Co se týče hudby a mixu tak jasně vede Dirt2 a v těsném závěsu Dirt3.
  • matty-the-gamer
    Paráda! *4*
  • Urug
    Až to dohrajete, možná by stálo za to vyplnit tento feedback:
    http://nitronic-rush.com/game_feedback.php
    Třeba tak přispěje ke vzniku nějakých dalších výtvorů, popřípadě dalšímu kontentu do Nitronic Rush.
  • Veskoslav
    Jo hraji už minimálně týden, vůbec není špatné, ale některé levely, málem jsem prohodil klávesnicí oknem:-D
  • BoB.2
    Něco jako řídit zkouřenej. *1*
    • vlastik.plaminek
      No nevim, ale mě to spíš příjde jak po 3 papírech
      • asi tak :)
    • Tak to buď nejezdíš zkouřenej... a nebo jesti jo tak už to, prosím tě, nedělej... *5*
  • hmm tak som to stiahol , je to fajn, ale chcem sa spytat ci sa to da nejak hrat aj na normalnom gamepade, alebo iba na klavesnici a xboxovom? teoreticky to mozem hrat cez xboxcontroler emulator ale radsej by som si to nastavil normalne
    • janchor
      Hledej X360 controller emulator vibmod, z vlastní zkušenosti funguje parádně (provozuju s klasickým Rumblepadem).
      • JJ ja ten emulator mam, hral osm na nom fifu 12 lebo mi narozdiel od 11 na mojom gamepade nejak blba... ja som sa len pre istotu pytal, ci osm dakde neprehliaodl nastavenie normalneho gamepadu... ale prvych 5 trati som hral na klavesnici a zatial pohoda, aj ked analog je analog
    • 13_11
      Oficiální podpora si říká o ovladač Xbox 360 a preferuje ho před PC klávesnicí nebo jakýmkoliv jiným ovladačem. S ohledem na fakt, že tvůrci hru dělali přímo pro něj, jsem osobně hrál právě na tom xboxovém – ten zážitek je jedinečný.

      Snad se ozvou i jiní hráči s odlišnými zkušenostmi.
      • já jsem hrál na klávesnici a bylo to v super...stačí chvilka cviku
  • jindra.veliky
    dobra hra a ta hudba se mi fakt libi uz jsem si asi sosl soundtrack do mobilu *14* hlavne 2 skladby jsou dost good treba Saw Ride

    jinak by to chtelo jeste vic druhu aut (ale zahral jsem zatim jen par trati mozna tam jiny budou) a pak bych za to snad klidne i dobrovolne zaplatil...aspon teda mamu bych donutil koupit

    *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit