Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš Grygar to má zmáklé
  • Ještě bych se zeptal, co přesně za obsah by tady lidi v NMS chtěli.

    Uměl bych si představit trochu lepší crafting a možná lépe odladěný survival prvek, ale to je asi tak vše. Samozřejmě doladit hru jako takovou - nesmysné menu, upravit podoby planetárních systémů, aby nepůsobily tak dementně a další obecně známé věci. Nepotřebuju a ani mi to nedává smysl, aby se tam stavěly základny. Ani loď si nepotřebuju stavět - na to jsou tu jiné hry (např. Space Engineers). Nepotřebuju ani komplikovanou těžbu a obchod jako v Elite. Mně se ta jednoduchost NMS líbí. Chce to jen vychytat detaily.
    • Co by se určitě líbilo mě? Variabilnější vesmírné stanice. (jak těžké to může být?). Dát na ně víc NPC. Udělat nějaké alespoň základní generované questy. A narovinu - chtělo by to nějaký příběh. Vzhledem k tomu, že může být vyprávěn jako Altas path přes textová pole, tak to není nějak nákladná záležitost. Stačí aby někdo trošku schopný napsal pár stran textu.
      Právěže nejvíc mě mrzí, že mi přijde, že té hře schází halvně věci, které by nebylo tak těžké a nákladné implementovat.
      • Skloubit tak textovou adventuru s touto hrou. Vůbec by mi nevadilo objevovat příběh právě pomocí textů třeba i v podobě "staré školy".

        Samozřejmě souhlasím.
    • Ja bych zacal nejakym tim systemem frakci ktery by mohl uplne zmenit vyzneni cele hry a treba i dat duvod k tomu letet ke stredu galaxie po dohrani jeste jednou.
      Pridal bych ruzne tridy vesmirnych plavidel ktere ve hre podle me hodne chybi a nebal bych se pridat i kvalitni system vesmirnych souboju a k tomu rozhodne patri i lepsi ovladani vesmirnych lodi.
      Myslim ze by nebylo od veci pridat treba ani souboje raketek v atmosfere.

      Dal bych byl rad za moznost "delat cokoliv". Tim samozrejme myslim moznost vydelavat si na zivobyti i jinak nez jenom strilenim paprsku do sutru, kytek apod. ale napr. i love piratu nebo plnenim nejakych mensich misi a jednodussich misi pro jednotlive frakce (bohate by stacilo - let sem a zastrel piraty, privez 5 zeleza nebo odvez nekoho nekam). Mohlo by to hrani trosku zpestrit a zaroven dat duvod zaletet jinam jen jenom porad do stredu. Mozna to obchodovani by nakonec taky bylo fajn.

      No a pak uz by stacilo udelat funkcni planetarni systemy aby ten jejich vesmir mel hlavu a patu a mozna pridat trochu vic "biomu" a sem tam i treba nejakou uplne pustou planetu bez atmosfery a zivota.

      Kdyz na to tak koukam tak by asi bohate stacilo kdyby tam dali co naslibovali (minus multiplayer ten je mi ukradenej).
      • souhlasim
        dat tam tyto veci a navic multiplayer, tak hra by si zaslouzila tech 50E
        nemuselo by nutne jit primo o mmo, i moznost vlastnich servru s navigacnimi nastroji by bohate stacila
    • Souhlasím s Lukášem ve dvou věcech:
      1 - hra by se měla víc podobat realitě v tom smyslu, že ne každá planeta je variace na stejné téma, ne každá planeta se liší jen hustotou a typem fauny/flory. Většina planet ve známém vesmíru je pustých a nehostinných šutrů.
      2 - NMS není špatná hra, ale za ty prachy jsem mohl mít dvě lepší... *7*
      • Ale NMS se neodehrává v našem vesmíru.

        Vatší variablita by tam asi měla být. Taky bych bral podstatně více pustých planet, aby nalezení života bylo něčím opravdu výjimečným. Na druhou stranu by pak zase spousta lidí nadávalo, že jsou tam jen pustý planety. Taky mi vadí ty základy na každým rohu - to je chyba onoho generování. Už teď existuje modifikace, která výrazně snížuje množství základen na planetě.

        Souhlasím. NMS je předražená hra.

        O tom, jaké jsou ve vesmíru planety, ale bohužel víme dost málo. Teoreticky tak může být život v podstatě běžná záležitost. Jen to ještě nevíme. Dozvíme se v průběhu následujících desetiletí.
      • pravda, kdyby ve hre bylo velke % realnejsich planet, byl by vetsi duvod neletet ke stredu primo, ale hledat obyvatelne planety(technologie) nebo jinde nedostupne zdroje surovin potrebne k dalsimu postupu ke stredu galaxie
      • sorry za češtinu, příště si to nejdřív po sobě přečtu *1*
  • Tato recenze celkem dobře vystihuje No Man's Sky.

    Mě NMS docela baví. Narozdíl od mnoha jiných jsem nečekal nic ani se přibližující Star Citizenu. Můj chabí mozek stačil k tomu, aby mi došlo, že malé studio Hello Games nemůže, prostě nemůže vyprodukovat velkou hru. Vlastně jsem to čekal snad i horší, takže jsem docela mile překvapen.

    Hra je celkově velmi jednoduchá. Člověk nemusí vůbec myslet. To mi vyhovuje. Je to příjemný odpočinek od zbytečně komplikované a v mnoha ohledech nudné ovšem stejně tak přitažlivé Elite Dangerous.

    Našel bych na NMS dost chyb, ale prostě mě to pořád baví a to je nakonec u hry to nejdůležitější, no ne?

    Je populární od samého počátku tuhle hru nenávidět. Podle mě jsou to ale často jen hloupé výkřiky z čiré radosti, že se uchytilo zdání, že je NMS naprosto hrozná hra. To ale není. Podle mě se jim podařilo udělat něco unikátního. Jen kdyby ta cenovka byla někde na 30 Euro. 60 Euro je opravdu naprosto nesmyslná suma - děkujte Sony. Jasný viník.
    • 30? spíš 15... V tý hře není absolutně žádná autorská náplň, tak za co platit?
      • Co je to autorská náplň?
    • PS Technická optimalizace je věc dost relativní. Mně to na PC funguje dobře zatím s jedním pádem. Takový Space Engineers mi funguje daleko hůře a jsem si jist, že se to nezmění ani po vydání, tedy jestli to někdy vydají, o čemž mám velké pochybnosti.
  • Schválně - kolik lidí googlilo jméno Enrico Fermi? :D
    • Na základce o něm ani zmínka. To jsem si jist. Vsadil bych se, že ani na střední. Velmi smutné.
    • solomon.short
      to uz se dnes ve skolach nebere nebo co? :)
      • Zrovna chyběli ne?
  • replay 7/10
  • Super RECENZE, diky!!! ;)
  • ravux
    Zprava z tisku: Po vlaznem prijeti, silici kritice a rapidnim ubytku hracu se tvurci experimentalniho projektu No Man's Sky, vydavaneho za hru, rozhodli svuj titul prejmenovat na No One's Interested.
  • Jen tak ze zvědavosti - kolik z těch lidí co říkají, že NMS je nuda a chybý tam obsah hraje Pokémon Go?
    • Myslíš, kolik z těch lidí, co vysolili 1600,- za hru bez obsahu, hraje zadarmo blbůstku na mobilu?
      Já teda ne, ale i kdyby ano, tak to asi o ničem stejně nevypovídá... :)
    • Pokemon GO je free a nie za 60€ :D
    • Chyby s tvtdym y? Uz aby zacala skola
    • Spis kolik z tech lidi co jsou spokojeni s obsahem v NMS hraje Pokemon Go? To by sedelo vic.
      A pak je tam ta dalsi vec ze srovnavat hru na telefon a PC je trochu nerovny boj...

      Coz mi pripomina ze NMS zaklad prakticky vsech svych herni mechanik prevzala z mobilni hry Out There...
  • těm co pochopili, že to není simulátor a pořád to hrají, nebo těm co to chtějí hrát doporučuji:
    Mody:

    LowFlight
    StackInventory
    FastRun
    a snížení spotřeby paliva při startu..

    Trip je pak daleko daleko příjemnější..
    • A pro ty co ještě nezlomili nad hrou hůl, určitě doporučuju i tyto mody:

      Denser Forests- stačí najít planetu kde je sem tam nějakej strom a trs trávy a tenhle mod vám z ní udělá oku lahodící tropickej ráj kterej autoři ukazovali v prvních trailerech. Jen ti brontosauři tam zatím neběhaj.

      Super Hyperdrive- 1000x zvyšuje dosah warpu, neboli do středu galaxie za jedno odpoledne

      No a samozřejmě trainer na 999Mega units. S modama je otázka pár minut najít planetu s doslava dechberoucí scenerii, tak pak vrtání pistolkou do skály kvuli penízkům už nebaví.

      http://www.nexusmods.com/nomanssky/images/top/?
    • zajimave tomu cemu se driv rikalo cheat se dnes rika mod :D
      • Nn to jsou porad dve uplne odlisne veci....
  • No Man's Sky: Expectations vs. reality
    https://www.youtube.com/watch?v=8np7p38guZ8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit