Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych takové výhružky teda nepodceňoval. Kdo by před pár lety čekal, že hráč zavolá na jiného hráče speciální jednotku a ta skutečně příjde do jeho domu? Jsou i další případy v podstatě teroru hráčů proti hráčům.
  • Ten trailer "I've seen things..." - to má být parafráze monologu Roye Battyho? http://www.youtube.com/watch?v=ZTzA_xesrL8
  • Jack1947
    Normální, co budou říkat až hra výjde a bude nedokončená pujdou rovnou k věci? *8* *7*
  • Jedinný důvod, proč lidi furt tyhle "výhružky smrtí" někomu posílají, je ten, že o tom furt píšete, jako by to někdo myslel vážně. Mě přijde, že většina z vás to dělá buď naschvál, nebo jste na internetu poprvé.

    Jsem si jistý, že vývojáři NMS už kontaktovali FBI aby je ochránila před těmito velmi realnými hrozbami. *7* *7* *7* A pokud ne, tak o tom nemají co hemzat, jelikož jim to zjevně nevadí natolik, aby s tím něco udělali.
    • Tobě nepřijde zvláštní, že někdo někomu vyhrožuje smrtí (ať už to myslí vážně nebo ne) kvůli hře? Možná bych s tím někam zašel.
      • Mě nedávno přítelkyně vyhrožovala smrtí (já tě zabiju) a pak dokonce upřesnila způsob vraždy (já tě zaškrtím) ale FBI jsem na ní nevolal *7*
        • ringmancz
          nikdy nevíš, jestli to může myslet vážně

          třeba tohle, a to je jenom zpráva člověkovi, kdo o odložení napsal zprávu, to je dvojitá demence
    • solomon.short
      ty musis byt taky vzacnej vocas
  • Urcite sa boja ze ich podobany tlustoprd pride umlatit gamepadom.
  • btw:
    http://games.tiscali.cz/tema/dmc-chce-souperit-s-bayonettou-i-pres-vyhruzky-smrti-58058

    Neni to nic neobvykleho. Ale to nejsou zadni hateri. Spis fanaticti priznivci. I ceska Arma by mohla vypravet :D
  • Par jich dohledat, rozeslat trestna oznameni a priste bude klid...
    • Ono by stačilo i ignorovat, nepsat o tom, neřešit a příště bude taky klid. "Dont feed the trolls" prostě platí 100%. Pokud na některé dojde policie (a narovinu - za tohle jim nic vážného neudělá), tak to akorát pitomce bude motivovat aby to měli jako adrenalinový sport.
      • Výhružky smrti se berou extrémně vážně. Tvůj názor je zcestný.
  • jamar28
    Někdy bych chtěl vidět, jak nějaký takový magor, který je schopen někomu vyhrožovat smrtí kvůli takové banalitě, vlastně vypadá. Co je to asi za lidi...
    • Ja sa vazne niekedy cudujem, ze dnes este niekto je ochotny robit hry. Posledne roky vsade naokolo len samy hejt (vid nedavno Doom ale to je len jeden pripad zo 100) , same nadavky, vyhrazky, posmievanie. Ale pri tom 90% tych ludi ma mozgovu kapacitu akurat na zapnutie PC/konzole a spustenie hry. A nadavanie na internetoch samozrejme.
  • Blue.Shark
    Někdy mám pocit, že prodej her by neměl být omezen věkem ale hodnotou IQ.
    • To spíš podle EQ než IQ *13*
    • To by bylo po hrách, vývojáři by umřeli hlady.
      • A Ubisoft, EA, Blizzard a Activision by skrachovali:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit