Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě pobavila ta zmínka, že anonymní.. :) Jen pro info, anonymita na internetu neexistuje, to je jenom milná představa lidí... To že se někdo pod něco nepodepíše, ještě neznamená anonymitu...

    PS: taky bych rád viděl ty marogory co kvůli tomu začnou brečet... Normální člověk stejně na hraní nemá moc času, pokud chodí do práce a má rodinu :)
  • ChallengerCZ
    Pod toto se podepíši. Konečně by ti hrdinové z internetu, co mají plnou pusu nadávek a výhrůžek, dostali pořádně za vyučenou. Podle mého není rozdíl zda vyhrožuješ smrtí přes dopis, nebo email. Ze všeho nejvíc jsou k smíchu trollové, co mi ve hře píšou, jak, kdy a co dělali s mojí matkou. Když si vezmu jak ve svých skoro šedesáti vypadá....... Good luck :)
  • jamar28
    Někdy bych chtěl vidět, jak nějaký takový magor, který je schopen někomu vyhrožovat smrtí kvůli takové banalitě, vlastně vypadá. Co je to asi za lidi...
  • Blue.Shark
    Někdy mám pocit, že prodej her by neměl být omezen věkem ale hodnotou IQ.
  • Ti anonymní vyhružníci by se mohly povraždit navzájem a udělaly by službu světu. Jinak jsem velice zvědav jak hra dopadne a zda bude stát za koupi, byl bych velice rád kdyby ano.
  • DekkerDave
    Kdybych se měl při každý internetový výhružce smrtí bát tak, jak to popisují v textu, tak bych asi už žil sám v krytu, půl kilometru pod zemí *15*
  • Já neříkám, že se na ně má vrhnout SWATka, ale ono těmhle internetovej hrdinům by k pokálení stačilo lejstro s hlavičkou policie. Takže tak. Je mi spíš líto, že lidem tohle chování přijde normální.
  • Výhrůžky smrtí když se to pozdí o 2 měsíce? To by WH muselo být již zaplaveno podobnými věcmi *15*
  • Na druhou stranu si dokáži představit, že policie má asi k řešení závažnější případy než neškodného trolla na internetu a pokud je budeš zdržovat nahlašováním každé internetové výhružky, dost možná zbude míň času na řešení vážnější trestných činů? Ono všeho s mírou.
  • Vavra pise kde muze hejt, dostava za to hejt. Na tom nevidim nic extra....
  • Tak dostavat vyhruzky od cloveka, kterej se sprchuje s tabletem i ve spre, jen aby nakrmil SuperCell je spis usmevny :D
  • ja se nedivim ze je plno lidi nastvanych, odklady her jsou vzdycky problem, navic kdyz uz za tu hru plno lidi zaplatilo, ale nic se nema prehanet. Ono je taky trochu problem ze ta hra (ackoliv me hodne zajima) krapet zapacha uz od sameho zacatku, a odkladem se ten smrad stava jeste vyraznejsi.
  • Cypri
    Asi nevite jestli tam nějak pujdou vybirat treba obtiznosti? Neco co ovlivni efektivitu nepratel. Aby proste konflikt jak ve vesmiru tak na sousi nebyl jen "jako ze tam je" ale aby se clovek bal ze ho opravdu nekdo sestreli nebo na planetre zabije. Nevite o tom nekdo neco?
  • Krescz
    "cough" Rusko "cough"
  • Okurková sezóna už takhle před E3?
  • To je každou chvíli v herním průmyslu nějaká ta výhružka a ono prd.
  • Údajně mají problém na PS4 udržet stabilně 30fps na 720p. Takže se dá očekávat downgrade grafiky.
  • ringmancz
    na to se dá reagovat jen takto
  • haha toll rage over 9000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit