Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    To je toho ... podle místních diskutujících mám pocit, že na Vávru už jsou najmutí tak tři hitmani *15*
    • Vavra pise kde muze hejt, dostava za to hejt. Na tom nevidim nic extra....
  • Blue.Shark
    Někdy mám pocit, že prodej her by neměl být omezen věkem ale hodnotou IQ.
    • To spíš podle EQ než IQ *13*
    • To by bylo po hrách, vývojáři by umřeli hlady.
      • A Ubisoft, EA, Blizzard a Activision by skrachovali:)
  • jamar28
    Někdy bych chtěl vidět, jak nějaký takový magor, který je schopen někomu vyhrožovat smrtí kvůli takové banalitě, vlastně vypadá. Co je to asi za lidi...
    • Ja sa vazne niekedy cudujem, ze dnes este niekto je ochotny robit hry. Posledne roky vsade naokolo len samy hejt (vid nedavno Doom ale to je len jeden pripad zo 100) , same nadavky, vyhrazky, posmievanie. Ale pri tom 90% tych ludi ma mozgovu kapacitu akurat na zapnutie PC/konzole a spustenie hry. A nadavanie na internetoch samozrejme.
  • Urcite sa boja ze ich podobany tlustoprd pride umlatit gamepadom.
  • DekkerDave
    Kdybych se měl při každý internetový výhružce smrtí bát tak, jak to popisují v textu, tak bych asi už žil sám v krytu, půl kilometru pod zemí *15*
    • Sheepa
      Asi tak... *1*
  • Ti anonymní vyhružníci by se mohly povraždit navzájem a udělaly by službu světu. Jinak jsem velice zvědav jak hra dopadne a zda bude stát za koupi, byl bych velice rád kdyby ano.
  • walltar
    Tak na tohle jde říct opravu jen... WTF?
  • ringmancz
    na to se dá reagovat jen takto
  • Par jich dohledat, rozeslat trestna oznameni a priste bude klid...
    • Ono by stačilo i ignorovat, nepsat o tom, neřešit a příště bude taky klid. "Dont feed the trolls" prostě platí 100%. Pokud na některé dojde policie (a narovinu - za tohle jim nic vážného neudělá), tak to akorát pitomce bude motivovat aby to měli jako adrenalinový sport.
      • Výhružky smrti se berou extrémně vážně. Tvůj názor je zcestný.
  • btw:
    http://games.tiscali.cz/tema/dmc-chce-souperit-s-bayonettou-i-pres-vyhruzky-smrti-58058

    Neni to nic neobvykleho. Ale to nejsou zadni hateri. Spis fanaticti priznivci. I ceska Arma by mohla vypravet :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit