Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    "cough" Rusko "cough"
    • Demence?
  • ja se nedivim ze je plno lidi nastvanych, odklady her jsou vzdycky problem, navic kdyz uz za tu hru plno lidi zaplatilo, ale nic se nema prehanet. Ono je taky trochu problem ze ta hra (ackoliv me hodne zajima) krapet zapacha uz od sameho zacatku, a odkladem se ten smrad stava jeste vyraznejsi.
  • Výhrůžky smrtí když se to pozdí o 2 měsíce? To by WH muselo být již zaplaveno podobnými věcmi *15*
  • Jack1947
    Normální, co budou říkat až hra výjde a bude nedokončená pujdou rovnou k věci? *8* *7*
  • Jedinný důvod, proč lidi furt tyhle "výhružky smrtí" někomu posílají, je ten, že o tom furt píšete, jako by to někdo myslel vážně. Mě přijde, že většina z vás to dělá buď naschvál, nebo jste na internetu poprvé.

    Jsem si jistý, že vývojáři NMS už kontaktovali FBI aby je ochránila před těmito velmi realnými hrozbami. *7* *7* *7* A pokud ne, tak o tom nemají co hemzat, jelikož jim to zjevně nevadí natolik, aby s tím něco udělali.
    • Tobě nepřijde zvláštní, že někdo někomu vyhrožuje smrtí (ať už to myslí vážně nebo ne) kvůli hře? Možná bych s tím někam zašel.
      • Mě nedávno přítelkyně vyhrožovala smrtí (já tě zabiju) a pak dokonce upřesnila způsob vraždy (já tě zaškrtím) ale FBI jsem na ní nevolal *7*
        • ringmancz
          nikdy nevíš, jestli to může myslet vážně

          třeba tohle, a to je jenom zpráva člověkovi, kdo o odložení napsal zprávu, to je dvojitá demence
    • solomon.short
      ty musis byt taky vzacnej vocas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit