Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    na to se dá reagovat jen takto
  • haha toll rage over 9000
  • Sr_Lobo
    To je toho ... podle místních diskutujících mám pocit, že na Vávru už jsou najmutí tak tři hitmani *15*
    • Vavra pise kde muze hejt, dostava za to hejt. Na tom nevidim nic extra....
  • Upřímně by takové výhrůžky neměl brát jen s úsměvem, ale vše řádně nahlásit policii, přesně takováhle anonymní individua na internetu nemají co dělat.
    • Mě pobavila ta zmínka, že anonymní.. :) Jen pro info, anonymita na internetu neexistuje, to je jenom milná představa lidí... To že se někdo pod něco nepodepíše, ještě neznamená anonymitu...

      PS: taky bych rád viděl ty marogory co kvůli tomu začnou brečet... Normální člověk stejně na hraní nemá moc času, pokud chodí do práce a má rodinu :)
    • Na druhou stranu si dokáži představit, že policie má asi k řešení závažnější případy než neškodného trolla na internetu a pokud je budeš zdržovat nahlašováním každé internetové výhružky, dost možná zbude míň času na řešení vážnější trestných činů? Ono všeho s mírou.
      • Já neříkám, že se na ně má vrhnout SWATka, ale ono těmhle internetovej hrdinům by k pokálení stačilo lejstro s hlavičkou policie. Takže tak. Je mi spíš líto, že lidem tohle chování přijde normální.
        • ChallengerCZ
          Pod toto se podepíši. Konečně by ti hrdinové z internetu, co mají plnou pusu nadávek a výhrůžek, dostali pořádně za vyučenou. Podle mého není rozdíl zda vyhrožuješ smrtí přes dopis, nebo email. Ze všeho nejvíc jsou k smíchu trollové, co mi ve hře píšou, jak, kdy a co dělali s mojí matkou. Když si vezmu jak ve svých skoro šedesáti vypadá....... Good luck :)
  • walltar
    Tak na tohle jde říct opravu jen... WTF?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit