Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • developer kit který nezpůsobuje příšerné bolesti hlavy a poškození zraku při delším používání? sem s ním
  • Vrook
    Jo přesně jak se píše na začátku článku. Jako v Kulhánkově Cestě Krve (Cynik a Dobrák), kde takový vozidlo bylo. Sakra, si to musim znovu přečíst, chytla mě nostalgie. *15*
  • to bude mrtvejch *1*
  • Black_Hand
    hm, zajimalo by me, jestli se pokusi udelat neco jako augmented reality, tak aby opravdu videli svoje ruce na ovladacich prvcich tanku. nemyslim si, ze bez toho ridi v akci bude zrovna idealni.
  • Já jsem čekal, že to někdo zmíní, ale prostě jsem si nemoh ten pitomej vtípek odpustit *4* . V jiným komentáři jsem psal, že se divím, že to nemaj už dávno.
  • C-BEAM
    presne tak, je to ako sedieť v neviditelnom vozidle. Jediné čo tu môže spôsobovať problém je odozva medzi pocitom a zrakovým vnemom ale tá by mala byť v DK2 narozdiel od DK1 už tak malá, že by to nemal byť problém.
  • Blondyr
    To asi nehrozí. Tady mozek dostává reálné vjemy. Když auto skočí, on skočí s ním. Oko nebude ukazovat to co tělo necítí - což je právě problém při použití doma u počítače. Takže je to, podle mě, skvělé řešení.
  • wenceslaus
    Mimochodem, ten voják má na hlavě developer kit 2, který má vyjít až v létě! Taková nespravedlnost! :-D
  • wenceslaus
    Což jako odborník s příslušným vzděláním a praxí v oboru virtuální reality můžeš naprosto přesně posoudit :-)
  • No do pr*el*... takze nakoniec sa technologia Oculus Rift paradoxne skor dostane najprv na PC a az potom do drapov jednotlivych armad... Kazdopadne, podla toho co mi je o OR doteraraz pomerne jasne, uprimne lutujem vojakov, ktori budu nuteni s danou technologiou pracovat. Dla mojich odhadov tak cca min. do roku 2020 to ROZHODNE nebude pouzitelne NEBODAJ pre armadne ucely... hahahahaha! *1*
  • Vrook
    Tak snad to ale využijou. Pro jejich dobro doufám, že se nevydali cestou decimování armády nahodilejma předraženejma zakázkama bez jakýhokoliv strategickýho uvažování jen aby zbylo co nejvíc za nehtama - podobně jako si politici v ČR udělali dojnou krávu z AČR.
  • Já se spíš divim, že už něco podobného nemají dávno, helikoptéry Apache mají podobnou věc už dost dlouho, sice na jedno oko a trochu jiná funkce, ale technologie byla něčeho takového schopná už dávno, zvlášť vojenská.
  • Že by se z riftovacího kýble stala povinná výbava pro tankisty?
  • Pilgrim66
    Tak už víme proč koupil Facebook Oculus. V hrách jde o věci v řádkách desítek milionu dolarů. Ve vojenských technologiích v řádkách miliard.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit