Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda, už dlouho si strašně moc přeju, aby se někdo pokusil zkombinovat Caesara + Mount a blade + Total war a tihle borci se mi to možná pokusí alespoň z části splnit, hrozně jim fandím, jen tak dál hoši :)
  • Pre mna je len plue ze je to fantasy. Dobreho fantasy nikdy nie je dost.
    • *plue = plus :)
      • já fantasy moc nemusim, právě proto se mi hrozně líbí MaB s modem fire arrow, kde žádní čarodějové, draci a další příšery "neoxidujou" :D jinak nic proti tvému gustu :)
  • Paulcz
    Vizuálně to vypadá dost divně, vysoký kontrast, "přeshaderováno".. méně někdy znamená více :)
  • Konečně!!!! Po tomhle jsem vždy toužil :) Snad to dopadne dobře!
  • Pre mna tiez zatial jedine minus je fantasy. Koncept rpg + stronghold by som ale podporil urcite, mozno sa niekto iny inspiruje alebo bude nejaky mod
  • Tohle vypadá mnohem lépe než ta hra od Bakaly, kterou programuje Vávra. Ještě, že jsem ji neobjednal... Ale do tohohle investovat rozhodně budu!
    • Já je podpořil na tom GreenLightu. Vávrova hra je ovšem něco jiného a porovnávat je nelze. Husitské RPG věřím bude taky pecka a možná jim i nějaký ten tolar zašlu, ale jen pokud tam budou funkčí toalety a bude nutnost se i vyměšovat :)
  • deathfish
    Yup, můj palec dostali *4*
  • souhlasím, že to vypadá moc dobře, z Turecka k nám dorazil i Mount & Blade
    • A doufejme, že někdy dorazí i Bannerlor. *1*
  • ROZJEĎTE SI SVOU VLASTNÍ FIRMU V TÉTO ONLINE HŘE ZCELA ZDARMA A ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT! NEJLEPŠÍ SIMULÁTOR PODNIKÁNÍ S MOŽNOSTÍ PŘEVÉST VIRTUÁLNÍ PENÍZE NA SKUTEČNÉ Návody, rady, registrace zde: http://marketglory.michalaniol.cz/ - V ČR a SR zatím neměl tzv.boom - ideální doba se zaregistrovat - Nemusíte investovat!!! Registrace zdarma! POZOR: V TÉTO HŘE SE MEZE NEKLADOU, MŮŽETE ZDE pracovat, obchodovat, zakládat společnosti (letecká nebo automobilová doprava atd.), stát se členem vlády, získávat refferály, můžete se angažovat v politice a měnit zákony, vést války, kupovat majetek, vlastnit auta a letadla a mnohem mnohem víc. - HRA VÁM ZABERE JEN PÁR MINUT DENNĚ!r
    • Blbeč*u, to bys chtěl viď?!
    • My mom would beat ur mom in a fight.
  • Může to být dobré. Jen škoda, že je to zase fantasy. A působí to trochu mrtvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit