Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl, mě se dělalo fakt špatně v některých misích Prey... ty gravitační a a dimenzionální haluze... občas se mi z toho chtělo až zvracet *1*

    PS.. tím nemyslím, že to bylo špatné... spíš naopak :D
  • VaZqeZ_EU
    Právě naopak *7*
    Jenom "puberťák" může dojít k závěru, že jen jeho názor je "ten" správný...
    Víš třeba to, že jak například ty vidíš zelenou, tak žádný jiný člověk na světě nevidí tu zelenou naprosto stejně.
    A to jenom, jak náš mozek vnímá tak základní věc, jako barvu. Představ si komplexnější věci, a dojdeš k logickému závěru, že to, co jsi napsal je prostě kravina.
  • VaZqeZ_EU
    Ještě teď se *15* jak se "hloupučká" matka, snaží zoufale z kusů mozku "tak nějak zhruba" uplácat svému dítěti hlavu (možná ještě lepší, než měl předtím)... *8* *15*
  • jasně.....takže koukám vám stačí hodně málo, když tu ječíte něco o bezkonkurenčně nejlepší reklamě na hru. To může napsat jen puberťák, nebo zastydlej degen. Šokující? ano! Originální? ano! ale fakt bezkonkurenčně nejlepší? to si moc reklam neviděl, popřípadě tě dostane do varu ten nejednodušší způsob jak oslovit hráče, což je myslím škoda :)
  • VaZqeZ_EU
    Bezkonkurenčně nejlepší (i přes kontroverzi) reklama na hru, kterou jsem měl tu čest vidět.
  • solomon.short
    jsi holt obeti moderni priposrane doby....
  • Reklama supr.
  • já bych se víc bál tý pěny u huby jak měl ten mladší brácha, něco takového znám z hraní původního wolfensteina (a z novějších her Hard Reset) z většiny stříleček se mi blbě nedělá ale všechny tyhle starý nebo retro věci u nich je hodně velká pravděpodobnost, že mi bude špatně. Třeba Wolfenstein a Dark Forces byly moje nejoblíbenější střílečky, ale tenkrát jsem byl mladej, tak jsem to vydržel a hrál po krátkých úsecích, dneska mi to za to nestojí, ať si zablije mladší generace *1*
  • del0
    A já si zrovna nic netušíc dával svačinku...
  • Teda dávat do traileru explodující hlavu 11 letýho kluka není moc sranda...
  • Luckiller
    Ministerstvo zdravotnictví varuje, tato hra způsobuje nostalgický průjem. Byli jste varováni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit