Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě mnohem lepší hra než Super Time Force Ultra. užíval jsem si tu megaobtížnost a nemožnost ukládání. nářez od začátku až do konce.
  • firebug
    Zkoušel jsem demo a to příliš nepřesvědčilo. Bunnylordovy dlouhé proslovy jsou opravdu nezábavné a samotná hratelnost taky nenadchla. Možná se to ale s narůstající obtížností lehce zlepší. Je taky docela škoda, že hra neobsahuje co-op.
    Za sebe bych milovníkům akčních plošinovek (a pixelartu:-) doporučil o dost nápaditější Super Time Force Ultra, nebo můj milovaný Broforce. Ten je sice zatím jen v early accessu, ale už teď nabízí královskou porci zábavy a díky pravidelnému přidávání nového obsahu a stažitelným mapám od komunity jsem ve hře strávil už přes 50 hodin a stále nemám dost. Co-op až pro 4 hráče nemá chybu!
    • nightborne
      Broforce je, zejména s kamarády, opravdová zábava, musím souhlasit =).

      Nicméně, nelámej nad Not a Hero hůl, zejména poslední třetina je infernálně obtížná, ale zatraceně zábavná =). A ty projevy, který časem přece jenom ztrácej dech, můžeš směle přeskakovat =).
      • firebug
        Nelámu (vycházím jen z toho kratičkého dema) a možná se k Not a Hero časem vrátím. Momentálně ale hraji zmíněné Super Time Force Ultra a to mi ještě nějaký čas vydrží... Ale díky za radu/doporučení.
  • zaty
    Shitstorm na pixelart za 3 2 1 ...
    • no one give a tihs bro *5*
      • Jack1947
        Apparently someone give... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit