Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed

    Mna 3ka bavila, čisto už len preto, že Brotherhood a Revelations boli dizajnovo len nastavovaná kaša a už vtedy som ubi nevedel odpustit, že proste tie hry robí ako pásovú výrobu a bohužial im to ostalo do dnes takže od nich skoro nič už nehrám :( .

  • Doufám, že přidají grindování a mikrotransakce. Bez toho by to už nebyla pořádní Ubi hra a mohlo by to dnešní hráče zklamat.

  • residentevilfans

    Prvni dil jednoznacne nejhorsi. To bylo fakt technicky a zabugovany demo. Nastesti prisla perfektni dvojka. Takze Ezio trilogy > Black flag > Origins > III. 😛

  • Lima

    Nejvíc "odborníky" kritizovaná trojka mě bavila nejvíc. U mě následující pořadí, podle toho, jak mě díly bavily - 3--2--Black Flag--Origins--Revelations.

    • species

      zajimavy, moc takovych lidi ale neznam. U me je to 2-1-4.

      • Derp_1337

        Taky 3. díl moc nemusím. Osobně jsem nedokázal vydržet ten nudný začátek za toho Templáře a jeho vyšetřování...

        Jinak názor na nej díly máme trochu podobný, až na to pořadí 2-4-1.

        • Jack1947

          Zrovna 1 čka až třetí je zajímavé.

          • species

            objektivne to tak je, ale me jednicka proste neskutecne bavila :p

            • Jack1947

              Mě to zajímalo hrozně, protože mám v živé paměti "Preview nebo info z OPS2Magazínu" kde to byla očekávaná hra nové generace.

  • MalyZeli

    Me 3ka moc bavila, tesim se, kez by takhle vymazlili i vsechny predesle dily.

    • Jack1947

      No možná AC 1,2 by stálo za hřích...

      • species

        jednicka by zaslouzila! Mozna je to tim ze to bylo neco noveho ale na jednicku mam nejlepsi vzpominky. I kdyz objektivne nejlepsi je asi dvojka.

        • Jack1947

          Jsme na tom podobně, brachu 😀

  • Lukyz

    Mě teda trojka dost těžce bavila. Jak měl Ezio bavil, tak jsem byl rád za Connora, jelikož bych po třech dílech nechtěl dalšího, jen více opáleného  Ezia.  


    Pokud by trochu poladili stealth  a dovolili přeskočit prolog, který byl sice fajn, ale jen napoprvé, pak už to byl zbytečně dlouhý tutorial bez toho wow efektu. 


    Jsem zvědavej na cenovku, ale asi do toho rád půjdu.

    • Kdyz sem to hral poprvy tak sem byl docela zklamanej. Ale zahral sem to potom znova s odstupem nekolika let a teda krome Connora, kterej je opravdu spatnej, tak to je opravdu dobrej AC a pro me ma velke plus. Uzavrelo to linii Desmonda

  • StarejKokos

    Zajimave rozhodnuti zacit delat remastery od tretiho dilu. Pricemz treti dil je obecne povazovany za velmi slaby. No... co uz.

    • drasta

      Za velmi slaby (mozna i nejslabsi dil) je AC3 povazovan jen proto ze nema dost dobrou grafiku a to by mel remaster resit :D

      • StarejKokos

        Tak urcite :)

      • Jack1947

        Kéž by jen grafiku, ta suchá mdlá hratelnost to by vydalo na celej REMAKE a ruku na srdce ... já bych ho ani nechtěl radši ROGUE😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit