Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sukovf

    Teď jsem poněkud zmaten. Na Novus Inceptio už se teda nedělá?

    • McMagic

      Na Novusu se dělá - jen je menší pauza. Přeci jen 6 let dělat na jednom projektu vyžaduje i trošku pauzy a pročištění myšlenek na jiném malém projektu.

  • Hidden

    Clovek si nemuze odpustit ponekud kousavou poznamku: A co Novus Inceptio, ten se nekdy i dodela a nebo The Wild Age tez neopusti early access? Nejake vyhoreni po letech na jednom projektu lze pochopit, ale duvery to zrovna moc nedava...

    • McMagic

      Poznámka je korektní a na místě;)

      Novus je velký projekt co vyžaduje ještě hodně práce, energie a logicky i finanšních prostředků na dokončení.

      The Wild Age je mini projekt, který má pomoci studiu se postavit zase na nohy. The Wild Age opustí předběžný přístup do roka (možná i dříve). Ta hra je malinkatá a do předběžného přístupu jde ve velmi solidním stavu. Potřebuje pouze jen minimální dodělky v podobě posledního obsahu co je namyšlen (vedení útoku), ale nic z toho nebrání aby se hra dal dohrát atd.

      • Hidden

        Diky za primou odpoved. :)

        Jsem rad, ze NI je pouze pozastaven, neb jsem jej mel v hledacku, a ackoliv dlouhy stav v early access postupne zajem otupuje, snad i tak posleze mile prekvapi.

        • Mart9

          Pusť si Vortex, kde o tom Martin jako host rozsáhle mluvil.

          • Hidden

            Diky za tip!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit