Přejít na výpis diskuzí

Nová česká strategie The Wild Age navazuje na odkaz Kingdom

20.2.2019 14:35
Šárka Tmějová 7 příspěvků

Jednočlenné studio McMagic Productions můžete znát z megalomanského vesmírného projektu Novus Inceptio, ovšem nově oznámená strategie The Wild Age by se od něj žánrem a zasazením snad ani nemohla víc lišit. Půjde o oddechovou tower defense se zaměřením na mikromanagement v blíže neurčeném historickém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hidden

  Diky za tip!

 • Mart9

  Pusť si Vortex, kde o tom Martin jako host rozsáhle mluvil.

 • Hidden

  Diky za primou odpoved. :)

  Jsem rad, ze NI je pouze pozastaven, neb jsem jej mel v hledacku, a ackoliv dlouhy stav v early access postupne zajem otupuje, snad i tak posleze mile prekvapi.

 • McMagic

  Poznámka je korektní a na místě;)

  Novus je velký projekt co vyžaduje ještě hodně práce, energie a logicky i finanšních prostředků na dokončení.

  The Wild Age je mini projekt, který má pomoci studiu se postavit zase na nohy. The Wild Age opustí předběžný přístup do roka (možná i dříve). Ta hra je malinkatá a do předběžného přístupu jde ve velmi solidním stavu. Potřebuje pouze jen minimální dodělky v podobě posledního obsahu co je namyšlen (vedení útoku), ale nic z toho nebrání aby se hra dal dohrát atd.

 • McMagic

  Na Novusu se dělá - jen je menší pauza. Přeci jen 6 let dělat na jednom projektu vyžaduje i trošku pauzy a pročištění myšlenek na jiném malém projektu.

 • sukovf

  Teď jsem poněkud zmaten. Na Novus Inceptio už se teda nedělá?

 • Hidden

  Clovek si nemuze odpustit ponekud kousavou poznamku: A co Novus Inceptio, ten se nekdy i dodela a nebo The Wild Age tez neopusti early access? Nejake vyhoreni po letech na jednom projektu lze pochopit, ale duvery to zrovna moc nedava...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit